Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel bölüm olmanın kıyısından dönmüş bir bölüm bence.

Luffy-Law-Kid sahnesi komik olsa da bu bölümde kullanılmamalıydı.

Zoro'nun ateş kesme olayı keşke ufak bir fb ile de olsa desteklenseydi. Bu şekilde yaptım oldu şeyleri olunca soğuyorum bazı şeylerden.

Onun haricinde Kaido ve Linlin de iyiydi. Big Mom imparator olmanın kibrini yaşıyor yani biz imparatoruz bize kimse dokunamaz diye. Kaido ise gücün kibrini yani bana vursanız bile yapacağınız bu kadar mı modunda. İki karakter arasında bu şekilde farklılıklar olması güzel.

Luffy sahneleri için söze gerek yok zaten. Döktürmüş reis.

Bölümün MVP si : Luffy
Bölümün kaybedeni :Oda.

kaido nasıl düşücekki sadece luffy ile olmaz o iş en az iki kişinin daha vurması gerek herhalde zoro ile kid de bir ara öğrenecek

Üye silindi 5781

Kaido'nun İlk sayfalar dışında bölüm boyunca supernovalarla dalga geçmesine kimse yorum yapmamış.
Adam adeta her yediği yumruktan sonra gülüyor , kahkaha atıyor.
Karşısında Kid Killer Luffy neredeyse en güçlü formlarına geçmiş ama Kaido kahkaha atarak darbenin hepsini yiyor. Thunder Bagua'da Luffy'nin deyimiyle ''çok hızlı'' olan adam o saldırılardan kolayca kaçabilirdi.
Adeta Kaido şu an zevkine dayak yiyor gibi , sevdim Kaido'nun bu tarzını

Üye silindi 1004

Xebec zaten yeni bir soluk getirdi seriye herkesin kıyıdan köşeden aşık olabileceği bir karaktere benziyor. Zaten sayko gibi tipi var :D
Gülüşü ikidir Dof'a çok benziyor. Görüp görebileceğimiz en büyük psikopat çıkacak gibi. Güzel flashbacklerle şov yaptırır umarım Oda. Oden isimli salak için bile o kadar flashback döndüyse Xebec'e 10 sayı ayırması şart. Öbür türlü oturmayacak seriye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık