Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rica ediyorum, her gün foruma bilgilendirici bir şeyler okumaya giriyorum fakat gördüğüm olay şu ;
1-Zorocular Sanjiye
2- Sanjiciler Zoroculara
3-Lütfücüler herkese sallıyor.

Gerçekten fanı olduğunuz karakterleri bir kenara bırakıp bu tayfanın hayranı olarak okuyun derim bu seriyi. Yaşlarınız kaç olursa olsun tek başına bir tekne ile yola çıkan bir çocukla beraber, bu seri ile birlikte büyüdük biz de. Tayfanın bu kadar güçlenmesini kabul etmeyip hala amiraller gelmesi gerekiyor diyerek bu tayfayı küçümseyenler var. Sanji ve Zoro fanları arasında bitmek bilmeyen bir tartışma var. Kim daha güçlü ? Çok ciddi bir şekilde söylüyorum Zoro ve sanji atışıyor ama zor bir dönemde önemli bir anda birbirlerine destek oluyorlar. Luffy tek başına Kaidoyu tabi ki yenecek arkadaşlar yenemezse bıraksın gitsin bu işleri. 100 bölüm sonra İM in karşısına çıkacak. Burada yonkou olacak sonra KK olacak ki final bossunun karşısına herkesten sıyrılmış bir KK olarak çıksın. Size kalsa bu savaşta sağ kol 1 diğer savaşta yonkou 4 sonra yonkou 1 sonra kk. 2500. bölümde final okuruz. Evet oda bugüne kadar çok yavaş getirdi ama artık hızlandırıyor ona da yapacak bir şey yok kalem odanın elinde. Daha iyi seri yazarım diyen buyursun yazsın biz de okuyalım. 1000 bölüm çıkmış Luffy nin Kaidoyu nasıl yeneceğini düşünmemiz gerekirken, savaşın ilerleyişini tartışmamız gerekirken burada zoro sanji ve lütfüye gelecek yardımı konuşuyoruz. Evet birbirinize hakaret etmiyorsunuz takılıyorsunuz birbirinize de 162 sayfanın 150 sinde sanji zoro yazanlar geçmiş 1000 bölüme baksın aynı muhabbet.
Bunu herkes biliyor zaten. Bunu bilmeyip de bu foruma ulaşacak kadar derinleşmiş bir anime izleyiciliği/manga okuyuculuğu sergileyen kimse yoktur. Amacımız sohbet muhabbet. Bazıları abartıyor ama o da olmayacak şey değil sonuçta.

Arkadaş okuduğumuz mangayı yorumlamak bu kadar zor ve komplike bir şey değil. Adaya amiral gelsin diyorum, diyoruz çünkü 2 yonko var. O iki yonko da inecekse büyük bir güç daha şart. Luffy Kaido'yu tek alamazsa bitmez tek alırsa seri o noktada biter her şeyin bir zamanı var. Bizimki zaten köpek gibi güçlü ve gelişiyor ama bu sefer olay başka şu anda serinin zirve isimlerden ikisinin karşısındalar bundan önceki en büyük zorluk da bizimkiler için bir yonkonun tükürüğünde boğacağı Dof ile bir yonkonun sağ kolu olan Kata'ydı. Seri yarın bitmiyor daha önümüzde uzun yol var Luffy Kaido dövüşüsünün son aşamasına kadar yardım alır son düzlükte işi 1 vs 1'e döker Oda. BM arta kalan novalarla dövüşüp yenilecek biri değil onu da en fazla boş beleş oyalar mangaka adaya başka bir güç gelmeyecekse. Tatlı tatlı yükselin iyi hoş da o kadar yüksekten uçmayın.

Arkadaş okuduğumuz mangayı yorumlamak bu kadar zor ve komplike bir şey değil. Adaya amiral gelsin diyorum, diyoruz çünkü 2 yonko var. O iki yonko da inecekse büyük bir güç daha şart. Luffy Kaido'yu tek alamazsa bitmez tek alırsa seri o noktada biter her şeyin bir zamanı var. Bizimki zaten köpek gibi güçlü ve gelişiyor ama bu sefer olay başka şu anda serinin zirve isimlerden ikisinin karşısındalar bundan önceki en büyük zorluk da bizimkiler için bir yonkonun tükürüğünde boğacağı Dof ile bir yonkonun sağ kolu olan Kata'ydı. Seri yarın bitmiyor daha önümüzde uzun yol var Luffy Kaido dövüşüsünün son aşamasına kadar yardım alır son düzlükte işi 1 vs 1'e döker Oda. BM arta kalan novalarla dövüşüp yenilecek biri değil onu da en fazla boş beleş oyalar mangaka adaya başka bir güç gelmeyecekse. Tatlı tatlı yükselin iyi hoş da o kadar yüksekten uçmayın.
Zaten herkes böyle diyor. Kimsenin Luffy dışında zarar verecek adam olmayan haki zırhına sahip iki kişinin, aynı anda inmesini beklediğini sanmıyorum. Ha benim bilmediğim öyle biri varsa ve ona yazdıysan başka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık