Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin iki imparator arasından geçtiği an daha iyi resmedilebilirdi, bu konuda başarısız olmuş Oda. Ayrıca vuruş hissi de iyi değildi, o sahne de vasat. Bu bölüm çizimden gitmiş, yoksa fena bölüm değildi.

Aşırı yükselenler olmuş, onlar adına mutluyum. Benim için anlamsız bir bölümdü.
Oda Corona döneminden beri adeta çizmeyi unuttu.Paneller geçen seneninkilere kıyasla baya özensiz.

Luffy'nin iki imparator arasından geçtiği an daha iyi resmedilebilirdi, bu konuda başarısız olmuş Oda, duyguyu vetememiş. Ayrıca vuruş hissi de iyi değildi, o sahne de vasat. Bu bölüm çizimden gitmiş, yoksa fena bölüm değildi.

Aşırı yükselenler olmuş, onlar adına mutluyum. Benim için anlamsız bir bölümdü.
reyiz düşünsene, tam aralarından geçerken kaidou ve linlin silahları çıkarıp tam luffynin kafasına indirecekken zoro ve law linlini, kid ve killer da kaidouyu durduruyor of bak içim kıpır kıpır oldu varyaaaa

Oda Corona döneminden beri adeta çizmeyi unuttu.Paneller geçen seneninkilere kıyasla baya özensiz.
Şerefsiz çizdiği zaman güzel çiziyor hakkını yemeyelim ama o anlarda ilhammı geliyorda sınırlarının dışına çıkıyor anlamıyorum, stabil değil bu konuda. Bu bölüm cidden çizim kurbanı olmuş, nasıl çizememişse Red Rock'ın geldiği sayfanın yarısını eski çizimlerle doldurmuş...
reyiz düşünsene, tam aralarından geçerken kaidou ve linlin silahları çıkarıp tam luffynin kafasına indirecekken zoro ve law linlini, kid ve killer da kaidouyu durduruyor of bak içim kıpır kıpır oldu varyaaaa
Kesinle, çok daha güzel ve okuyucuya duygu verebilen tonla panel çıkar o kısımdan. Bir kere iki imparator Luffy'nin bu hareketine tepki bile vermiyor. Yani orada sert bir hava olmalıydı, imparatorlarda bi bozulma kırıntısı ya da ne bileyim ona benzer duygu yüklenebilecek bir şey...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık