Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime de 1000. Bölüme 2021 de ulaşılır mı arakadaşlar sizce? Yada 2021 de animede kaçıncı bölüme kadar gelinir?
Gelecek sene tam bu zamanlar 1000.bölüm yayınlanır. Üstüne 2 hafta filan ara girer. 1001 Ocak'ta gelir. Benim asıl düşündüğüm manga bittiğinde, anime ile manganın bölüm sayısı eşit olacak mı? Manga diyelim 1500 de bitti anime 1453'te filan final verirse olmaz onun da fillersız bir şekilde 1500 de bitmesi gerekir.

Gelecek sene tam bu zamanlar 1000.bölüm yayınlanır. Üstüne 2 hafta filan ara girer. 1001 Ocak'ta gelir. Benim asıl düşündüğüm manga bittiğinde, anime ile manganın bölüm sayısı eşit olacak mı? Manga diyelim 1500 de bitti anime 1453'te filan final verirse olmaz onun da fillersız bir şekilde 1500 de bitmesi gerekir.
Neden gereksin ki?

Zaten kaç zamandır iki üç manga bölümünden bir bölüm çıkardılar. Senin dediğin gibi yaparlarsa güzel olur da malum Toei :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık