Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime de 1000. Bölüme 2021 de ulaşılır mı arakadaşlar sizce? Yada 2021 de animede kaçıncı bölüme kadar gelinir?

bölüm efsaneydi ya. marconun cizimleri falan cok kötüydü bu arada. ulan oda, bizim cocugu yine meze yaptı millete. nolurdu ataydın onu da catıya...

Denizciler kesin olarak gelecekler savaşın bir kısmına müdahil olacaklar bence boşuna orda casusluk falan yapmadılar buradaki mevcut kadroyla çok büyük bir savaş olmaz ortalığın daha da karışması lazım (Kan İstiyorum, Vahşet İstiyorum, Gözyaşı İstiyorum) ???
Denizciler kadio ve bigmoom a yardım edecekler büyük hasır şapka filosuda bizimkilere desteğe gelecek. Not alın ??

Linlin ve Kaido tamamen sahip oldukları üstün güce güvenen tipler, bunlara biri vurduğu zaman mal oluyorlar, çünkü beklemedikleri bir şey. Kaido, Oden'den bir darbe almış, 20 sene geçmiş acısını unutamamış, adamlarını görünce bile rengi attı herifin. Sonra baktı Kınlar onu öldürebilecek kadar güçlü değil, rahatladı, boş boş konuşmaya başladı. Öncesinde tepkileri hiç de öyle değildi oysa. Linlin de aynı şekilde, Kaido'nun yediği darbeyi görünce ağzı açık kaldı. Bu ikisi cidden çok güçlü, ancak sahip oldukları gücü kullanabilecek kapasiteleri yok, ancak Amiraller'de bu var. O yüzden aralarındaki fark bariz olarak belli oluyor. Mesela savaşta Sakazuki hiç boş hamle yapmıyor, adamın her hareketi bir amaca yönelik ve doğrudan hedefine ilerliyor. Linlin'in ise ne kadar mal olduğunu Tüm Kek Adası Arkı'nda açıkça gördük zaten. Lola'nın yerini öğrenmek için bir kişi bile yeterli olacakken, Luffy ve Nami'yi birlikte hayatta bırakıyor. Oysa düşmanın kaptanı eline geçmişken onu öldürmesi gerekirdi, ama yapmıyor. Neyse, sabaha kadar konuşsak da bir şey değişmeyecek. Bu iki beyinsiz umarım bu arkta dayağı yer de, seriden temelli çıkar.
:hhh: Çok iyi yazmışsın . Cidden ben de işte Koskoca en güçlü 4 insan ünvanını almış olanların bu denli dangalak olmalarına inanamıyorum ve yakıştıramıyorum seriye. Sanırım Amirallerin disiplinle yetişmelerinden böyle olduklarını söyleyebilirim.

Linlin ve Kaido tamamen sahip oldukları üstün güce güvenen tipler, bunlara biri vurduğu zaman mal oluyorlar, çünkü beklemedikleri bir şey. Kaido, Oden'den bir darbe almış, 20 sene geçmiş acısını unutamamış, adamlarını görünce bile rengi attı herifin. Sonra baktı Kınlar onu öldürebilecek kadar güçlü değil, rahatladı, boş boş konuşmaya başladı. Öncesinde tepkileri hiç de öyle değildi oysa. Linlin de aynı şekilde, Kaido'nun yediği darbeyi görünce ağzı açık kaldı. Bu ikisi cidden çok güçlü, ancak sahip oldukları gücü kullanabilecek kapasiteleri yok, ancak Amiraller'de bu var. O yüzden aralarındaki fark bariz olarak belli oluyor. Mesela savaşta Sakazuki hiç boş hamle yapmıyor, adamın her hareketi bir amaca yönelik ve doğrudan hedefine ilerliyor. Linlin'in ise ne kadar mal olduğunu Tüm Kek Adası Arkı'nda açıkça gördük zaten. Lola'nın yerini öğrenmek için bir kişi bile yeterli olacakken, Luffy ve Nami'yi birlikte hayatta bırakıyor. Oysa düşmanın kaptanı eline geçmişken onu öldürmesi gerekirdi, ama yapmıyor. Neyse, sabaha kadar konuşsak da bir şey değişmeyecek. Bu iki beyinsiz umarım bu arkta dayağı yer de, seriden temelli çıkar.
Ben hala kaidoyu bigmom ile bir tutmuyorum davranış bakımından.. Bi kere farkındaysanız kaidoyu bize tanıtırken adam nasıl tanıttı gökyüzünden düşürdü ağzımızın suları aktı off be bir younko demek bumus deniltti 3 süper nova karşısına dikidi yani heyecan ve güç saçma hareketler yok. Linline gelince her bakımdan ofsayt kendi adasında olsun sonra burada olsun kimseye düzgün vurmadı vuramadı yalandan takılıyor işte formalite icabı oda kimseyi doğru dürüst öldürmüyor bence saçma hadi tamam iyi korsanlar var luffyler kötülerde var yani birilerin ölmesi gerekiyor onun için hep dofilamingoyu sevmişimdir adam acıma yok herkesi öldürecek kapasitede :D En azından kaido bi kaç kını öldürseydi bari ilerde kaido düştü diyelim oo şamada gırgır kınlar kalkar helal sana luffy der saçma geliyor hep aynı hikaye. Bakalım 1000 Bölüm güzeldi güzel olmasına ama 1000 bölüme göre bence daha fazla şey olabilirdi. Şuan zaten 1001 bölüm daha heyecanla bekliyoruz durum malum :D Wano evimiz kaido babamız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık