Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin ve Kaido tamamen sahip oldukları üstün güce güvenen tipler, bunlara biri vurduğu zaman mal oluyorlar, çünkü beklemedikleri bir şey. Kaido, Oden'den bir darbe almış, 20 sene geçmiş acısını unutamamış, adamlarını görünce bile rengi attı herifin. Sonra baktı Kınlar onu öldürebilecek kadar güçlü değil, rahatladı, boş boş konuşmaya başladı. Öncesinde tepkileri hiç de öyle değildi oysa. Linlin de aynı şekilde, Kaido'nun yediği darbeyi görünce ağzı açık kaldı. Bu ikisi cidden çok güçlü, ancak sahip oldukları gücü kullanabilecek kapasiteleri yok, ancak Amiraller'de bu var. O yüzden aralarındaki fark bariz olarak belli oluyor. Mesela savaşta Sakazuki hiç boş hamle yapmıyor, adamın her hareketi bir amaca yönelik ve doğrudan hedefine ilerliyor. Linlin'in ise ne kadar mal olduğunu Tüm Kek Adası Arkı'nda açıkça gördük zaten. Lola'nın yerini öğrenmek için bir kişi bile yeterli olacakken, Luffy ve Nami'yi birlikte hayatta bırakıyor. Oysa düşmanın kaptanı eline geçmişken onu öldürmesi gerekirdi, ama yapmıyor. Neyse, sabaha kadar konuşsak da bir şey değişmeyecek. Bu iki beyinsiz umarım bu arkta dayağı yer de, seriden temelli çıkar.
Ben senin gibi düşünmüyorum. Aradaki güç farkının fazla olması sebebiyle 2 Yonko'yu akılsız güçlü, içi boş şeylere çevirdi. Çünkü Luffy'nin burdan bir şekilde çıkarılması gerekli. Eğer Amiraller, Luffy'nin önüne daha önce çıksaydı onlarda bu aptallaşmaya içi boşaltılmaya maruz kalıcaklardı.

Soda yaptıklarıyla, söylemleriyle seriyi bitirmeye kafayı koymuş. 1 hafta önce tek yediği adamı yenmesinin hiç bir açıklaması olamaz yoksa. Yonko saga'ya çok erken girdi. Tüm Kek de Bm'nin flashback sonrası seri tamamen rezalet. Bitirmeyi kafaya koymuş. Kata meyve muhabetti hatırla, adam kendi yaptığını meyve kuralanı tınlamadı ve gelen bu iş böyle olmaz eleştirileri yüzünden özel meyve bu diye bişey çıkardı. Marco kesinlikle gelmicem dedi sonra açıklamsı olmayan şekilde getirdi. Wb'nin, Oden muhabbeti olayının ne kadar tutarsız oladuğu filan açık. Eminim bu arc en az 3 kere olay argümanı değiştirdiğine. Yamato çıktığından beri her hafta istisnasız her bölüm onu bir şekilde sokuyor, çünkü biliyor çok sevildi çok tutuldu. Yoksa şu Wano da önem olarak ilk 15 karakter arasına giremez, Luffy'den daha fazla gözüküyor. Game of Thrones son 2 sezonu gibi bişey olucak One piece.

Yazdıklarını okumuyorsun herhalde :hhh:

Yanına bir kaç kişi koydu ilerleyen sayfalarda plot armor da alacak ben 1v1 yaptı derim demişsin resmen xD
Başından beri 1vs1 olmadığı için çok diretmem bu konuda merak etme. :/ OP evreninde 1'e 1'de kaybetti olarak yayılabilir bu olay, bunu söylemeye çalışıyorum.

@Yamato
Toy bir chibi de olsan seni saatlerdir tokat manyağı yapması gözümüzden kaçmadı tabii. :rolleyes:

Ben senin gibi düşünmüyorum. Aradaki güç farkının fazla olması sebebiyle 2 Yonko'yu akılsız güçlü, içi boş şeylere çevirdi. Çünkü Luffy'nin burdan bir şekilde çıkarılması gerekli. Eğer Amiraller, Luffy'nin önüne daha önce çıksaydı onlarda bu aptallaşmaya içi boşaltılmaya maruz kalıcaklardı.

Soda yaptıklarıyla, söylemleriyle seriyi bitirmeye kafayı koymuş. 1 hafta önce tek yediği adamı yenmesinin hiç bir açıklaması olamaz yoksa. Yonko saga'ya çok erken girdi. Tüm Kek de Bm'nin flashback sonrası seri tamamen rezalet. Bitirmeyi kafaya koymuş. Kata meyve muhabetti hatırla, adam kendi yaptığını meyve kuralanı tınlamadı ve gelen bu iş böyle olmaz eleştirileri yüzünden özel meyve bu diye bişey çıkardı. Marco kesinlikle gelmicem dedi sonra açıklamsı olmayan şekilde getirdi. Wb'nin, Oden muhabbeti olayının ne kadar tutarsız oladuğu filan açık. Eminim bu arc en az 3 kere olay argümanı değiştirdiğine. Yamato çıktığından beri her hafta istisnasız her bölüm onu bir şekilde sokuyor, çünkü biliyor çok sevildi çok tutuldu. Yoksa şu Wano da önem olarak ilk 15 karakter arasına giremez, Luffy'den daha fazla gözüküyor. Game of Thrones son 2 sezonu gibi bişey olucak One piece.
2 yıldır okuyorum, 2 yıldır sOda zaman atlamasından sonrasını para için çiziyor derim. Sende bunu bir güzel özetlemişsin. Şuan hayp alırsa Luffy, Kaido ve BM ile 2vs1 bile atabilir. Ha alamaz orası ayrı. Ama o kadar hayplama şeyi gördük ki o da olsa şaşırtmaz beni. Adam Ace sevildi, keşke öldürmeseydim deyip fb yaparak Sabo'yu soktu işe. Baktı buda Ace'in yerini tutmuyor hayvan gibi fb spamladı bir arc boyunca. Şuan sOda seriyi kendi kurgulamıyor Japon hayranları kurguluyor. Zaten Japonlar böyle şeyleri çok sevdiği için sıkıntı etmezler. Adam dönse avrupa ve bize baksa belki eskisi gibi hafif mantıklı kurgulardı yine.

Başından beri 1vs1 olmadığı için çok diretmem bu konuda merak etme. :/ OP evreninde 1'e 1'de kaybetti olarak yayılabilir bu olay, bunu söylemeye çalışıyorum.

@Yamato
Toy bir chibi de olsan seni saatlerdir tokat manyağı yapması gözümüzden kaçmadı tabii. :rolleyes:
Ne demeye çalıştığını çok iyi anlıyorum sen hiç merak etme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık