Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Solid Snake sen de Podcastlerinde Law ve Kid, Killer bir imparator

Luffy ve Zoro bir imparatoru indirire getiriyordun. Yani buna yakındı Pasifista örneklerinden. Sence Killerın bu savaşa etkisi ne kadar ölçüde olur. İş yapar mı ?

@Solid Snake sen de Podcastlerinde Law ve Kid, Killer bir imparator

Luffy ve Zoro bir imparatoru indirire getiriyordun. Yani buna yakındı Pasifista örneklerinden. Sence Killerın bu savaşa etkisi ne kadar ölçüde olur. İş yapar mı ?
Soru başkasına olsa da ben cevap vereyim. %100 iş yapar. Başka yolu yok ne de olsa. Ayrıca bu dövüşte Kid meyve uyandırabilir. Raiden söylemişti dersiniz. :gamyon:

Arkadaşlar bu 9 kın nasıl haşat edildi bilen var mı, yazarsa sevinirim:p

Sonunu değil de, olay nasıl gelişti onu bilmek istiyorum. Tam da Kaido'yu yenecekmiş gibi gözüküyorlardı halbusem:oleyo2:

Soru başkasına olsa da ben cevap vereyim. %100 iş yapar. Başka yolu yok ne de olsa. Ayrıca bu dövüşte Kid meyve de uyandırabilir. Raiden söylemişti dersiniz. :gamyon:
Evet güzel olur uyanış. Sence Ryou var mıdır Kid de reis. Öbür türlü etkili olması/olmaları biraz zor. Ve dediğim gibi ne ölçüde etkili olur. Diğer dörtlüden daha az olacağı bariz ama arc bittiğinde şöyle dönüp bakıp. Bu killerda boş adam değilmiş bak şunu şunu yaptı. Savaşta iyi iş gördü der miyiz ?
Arkadaşlar bu 9 kın nasıl haşat edildi bilen var mı, yazarsa sevinirim:p

Sonunu değil de, olay nasıl gelişti onu bilmek istiyorum. Tam da Kaido'yu yenecekmiş gibi gözüküyorlardı halbusem:oleyo2:
Neko Balyoza koymuştu. Onun sayesinde meyveye geçince dayak yiyen hamsiye kedicik ve samuraylar çaldı. Sonra minkler siz gidin reisler Jack bizde diyip şamar oğlanına dönünce Neko ve Inu geri döndü Jackı haşat ettiler ama o da nEEE Kaido balyozu geri almış çat çat çat. Kınlar pert. :) oldu mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık