Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben o 5liyi küçümsemiyorum. Gerçekten çok güçlüler Luffynin görüşü, silahlanması her şeyiyle uçuyo, Kidden beklenti çok büyük kesinlikle fos çıkmayacaktır, Zorodan aynı şekilde adamı ilk kez ciddi görcez hiç tanımadığımız saldırılara şahit olabiliriz, Lawun meyve zaten muhteşem 2 hareketle dövüşün seyirini değiştirir (ki ben Linlinin saldırılarını Kaidoya yöneltmesini bekliyorum), Killer da boş adam değil ama ben hala bu 5li nasıl Kaido devirecek diye takılıyorum. Kınların durumu ortada. 4tanesi zaten ortalama yc2 diyeceğimiz seviyeydi. Yanında +5 vardı. Kaidoya etki etmemiş. Şimdi siz bana gelmiş 2 yonkou diyosunuz. Kabul etmem... edemem...
Şu an zaten Oda için en kolay yöntem Law. İşin kolayına kaçıp 2 yonkouyu birbirine kırdırması an meselesi. Gram şaşırmam. Hem 2 yonkou da yaralanır ve güçten düşerse novaların alabileceği kıvama gelirler. Oda Bm'yi neden çıkardı yukarı? Kaido için. Kid ve Killer'ı neden çıkardı? Wano sonu Luffy-Zoro bir imparator, Kid-Killer bir imparator indirdi denilsin ve aradaki rekabet körüklensin vs. Yoksa eğri oturup doğru konuşalım 5 novanın hepsi Kaido'ya dalsa dahi yenmeleri pek mümkün değil. Yonkoular %60-70'ine inerse bu iş olur ancak. Muhtemelen de Bm ve Law'ı bunun için kullanılır Oda.

Bu kamyon götlünün iyi gözlem hakisi yok ki adamın ne yapacağını önceden kestirsin. İlk insanlar gibi direkt şiddete yönelmiş.
Mağara adamı Zoro 1001de ugala bugala diye bir şeyler geveler artık
Önceden kestirmekle ne alakası var. Önündeki tehlikeyi görüyor sonuçta ve kılıcına davranıyor. Sen iflah olmazsın birader. Sanji yüzünden değil mi? :D

Şu an zaten Oda için en kolay yöntem Law. İşin kolayına kaçıp 2 yonkouyu birbirine kırdırması an meselesi. Gram şaşırmam. Hem 2 yonkou da yaralanır ve güçten düşerse novaların alabileceği kıvama gelirler. Oda Bm'yi neden çıkardı yukarı? Kaido için. Kid ve Killer'ı neden çıkardı? Wano sonu Luffy-Zoro bir imparator, Kid-Killer bir imparator indirdi denilsin ve aradaki rekabet körüklensin vs. Yoksa eğri oturup doğru konuşalım 5 novanın hepsi Kaido'ya dalsa dahi yenmeleri pek mümkün değil. Yonkoular %60-70'ine inerse bu iş olur ancak. Muhtemelen de Bm ve Law'ı bunun için kullanılır Oda.
Kaido ve Luffy yukarıda tek olsa Lucci vs Luffynin aynısı idi, aşırı hirpalansa da Luffy alırdı, kalan yonko ve novalar kafa karıştırıcı gözüküyor.

Ama Law gücünü çok kullanamıyo. Bi yerden sonra enerjisi bitiyo. Tüm gece savaşmış olan ikili için Lawun 2 yer değiştirmesi ne kadar etkili olablr?

Kaido ve Luffy yukarıda tek olsa Lucci vs Luffynin aynısı idi, aşırı hirpalansa da Luffy alırdı, kalan yonko ve novalar kafa karıştırıcı gözüküyor.
Sen çok hayal görüyorsun. Teke tekte yonkou alan adam 2-3 arc daha uğraşıp kk level olmaz. Serinin her şeyine ters olan bir durum. Bu bir. Ikincisi, Luffy'ye teke tekte yonkou aldıracaksın ama kalan 4 nova vs. yonkou kafa karıştırıcı olacak öyle mi? Argo meclisi olsa güzel bir lafım vardı ama maalesef... Gerçeklere dön gerçeklere :artiz::hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık