Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu ana kadar Yonkoular hakkında tüm yazdıklarım bir hiçmiş; onu öğrendim. Önceden bazı anormallikler tam olarak belirsiz diye çok kredi vermiştim. Cidden bunun mantıklı bir açıklaması var mı ? Çünkü bu karşılaşma öncekiler gibi değil. O kadar güçleri hakkında bize su içer gibi anlatılan Yonkoular bunlar.

Şu ana kadar Yonkoular hakkında tüm yazdıklarım bir hiçmiş; onu öğrendim. Önceden bazı anormallikler tam olarak belirsiz diye çok kredi vermiştim. Cidden bunun mantıklı bir açıklaması var mı ? Çünkü bu karşılaşma öncekiler gibi değil. O kadar güçleri hakkında bize su içer gibi anlatılan Yonkoular bunlar.
Bugüne kadar görmüş olduğumuz en büyük güç gösterisini yapacaktır Kaido. O bölümler geldiğinde de tekrardan yanılmışım falanmı diyeceksin dostum? Bir iki aksiyona fiş çekmeyin

Tek bir saldırıyı böyle yorumlamamak lazım.Yonkolar her ne kadar kişilik olarak tutarsız olsalar bile güçleri hakkında şüpeheye düşmemelisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık