Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1000: Ezici Güç - Hasır Şapkalar Bir Araya Gelir

Bölüm Nasıldı?

• 1000. Bölüm Dediğin Böyle Olur! TOEİ Serinin Hakkını Vermiş Be!

Kullanılan: 11 14.7%
  • İyi

Kullanılan: 7 9.3%
  • Orta

Kullanılan: 7 9.3%
  • Kötü

Kullanılan: 4 5.3%
  • Böyle 1000. Bölüm mü Olur? TOEİ İSTİFA...

Kullanılan: 46 61.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Halen ikiye böler diyorsun ya arkadaş, Zoro ne MR1'i, ne Kaku'yu, ne Killer'i, ne de Apoo'yu ikiye bölemedi. Karşısında çelik ötesi çelikten bile daha sert bir vücuda sahip Sanji'yi ikiye sittin sene çalışsa bölemez. Şunu artık idrak edin Zoro ile Sanji arasında neredeyse fark yok denilecek kadar azdır. Zoro kılıç kullanıcısı olduğu için hasarı daha fazladır o kadar. Sanji'yle 10 gün kapışsa indiremez.
Puhahahah İtachi'nin yarattığı evrenden çık arada fazla kaldın herhalde yazarken genjutsuda :D
Şaka bir yana ikiye böleri tabiki ciddi bir şekilde demedim ama kevgire çevirir tabi o ayrı :D
Şu an fark biraz azalmış olabilir ama Zoro kral hakiyi öğrenince arada yine baya bir fark olucak. Sen de diyorsun Zoro kılıç ustası. Kılıç ustalarının hiçbir dövüşü fazla sürmez. 10 gün filan şakaysa komik değilse daha komik :hhh:

Paspas mı ahahahahaha adamda çizik bile yok. Ayrıca paspas da olmadı. Tekmelerini tokuşturdular iki defa eğer King daha üstün olsa Sanji'yi savurması gerekirdi ama mangada hiç öyle sahne yok yani aralarında pek büyük bir fark yoktur. Sanji, Momo'yu Shinobu'ya atıyor o sırada boynuna yapışıyor ve muhtemelen o arada O formuna girip önüne katıyor. Hasar almaması da aralarında büyük bir fark olmadığının kanıtı bana göre. Anime boka sarmış, artık bundan sonra izleyesim yok bildiğin sıçıp batırıyor animetörler.
En güçlüsü saldırısı Sanji'nin bir şey yapmadı ya King'e animede. Hasar almaması tamamen kostümle alakalı biraz daha vakit geçirseler zaten King onu derisinden kazıya kazıya çıkarırdı.

Puhahahah Zoro ve Chopper'ı bir görmek evet anladım abi :D
Naruto ne alaka ya One Piece tartışıyoruz. Sanji Zoro'dan çok çok daha hızlı değil ayrıca ikisinin dövüş stili farklı Luffy ve Sanji'yi kıyaslarsın düz bir biçimde anlarım da Zoro için hızlı olmak ordan oraya atlamak değil daha kaç defa dicem bilmiyorum ama :D Zekaya göre ilerliceksek Luffy serinin en güçsüzü olmalı. Narutoda da Naruto salak bir karakter onun da ortalama altı bir karakter olmalı aynı şekilde.
Brook Peros'un yeteğini bilmiyordu. Bilse o kadar kolay yakalanmazdı ama bir süre sonra yine yakalanabilirdi tabi. Şu an olsa Peros'la da kapışır bence gayet Brook. Peros yc4 seviyesi filan Brook da yc5e yakındır.Peros'la Chopper'ı karşılaştırmak da aynı derece saçmalık :D
Siz niye hep anime bölümünün altında tartışıyorsunuz? :D Hem Yontoryu sen Sanji'yi baya unutmuşsun. Sadece oradan oraya atlayarak hızlı değil Sanji.

Resmen mutfak bıçağıyla, İsviçre Çakısını kıyaslıyorsunuz. ?

En güçlüsü saldırısı Sanji'nin bir şey yapmadı ya King'e animede. Hasar almaması tamamen kostümle alakalı biraz daha vakit geçirseler zaten King onu derisinden kazıya kazıya çıkarırdı.
Anime çok abartmış, manga sayfalarına bak mesela. Orada Sanji'yle tekme tokuşturduklarında güçlü taraf olsa Sanji'yi savurur atardı ama öyle yapamadı üstelik iki defa ayak tokuşturdular. Derisinden kazıyıp alabilir miydi işte orası muamma. Çünkü o saldırısıyla bile bir şey yapamadıysa yırtıp başına geçirse yine bir şey yapabileceğini sanmıyorum en azından kostümü üstünden söküp atamazdı.

Siz niye hep anime bölümünün altında tartışıyorsunuz? :DHem Yontoryu sen Sanji'yi baya unutmuşsun. Sadece oradan oraya atlayarak hızlı değil Sanji.

Resmen mutfak bıçağıyla, İsviçre Çakısını kıyaslıyorsunuz. ?
Harbiden he sebebini ben de bilmiyorum :D
Kapıştığı adamı görünce bu arada Sanji'nin gümledim yeminle.

Harbiden he sebebini ben de bilmiyorum :D
Kapıştığı adamı görünce bu arada Sanji'nin gümledim yeminle.
O zamanlar daha DJ keşfetmemişdi. Dj ile saldırı hızıda artıyor. Hız konusunda Sanji, Zoro'yu 2'ye 3e falan katlar.

Atak gücü: Zoro: 100-Sanji: 80
Dayanıklılık: Zoro 100-Sanji: 80
Hız: Zoro 30-Sanji 100 :D

Anime çok abartmış, manga sayfalarına bak mesela. Orada Sanji'yle tekme tokuşturduklarında güçlü taraf olsa Sanji'yi savurur atardı ama öyle yapamadı üstelik iki defa ayak tokuşturdular. Derisinden kazıyıp alabilir miydi işte orası muamma. Çünkü o saldırısıyla bile bir şey yapamadıysa yırtıp başına geçirse yine bir şey yapabileceğini sanmıyorum en azından kostümü üstünden söküp atamazdı.
Yav ne alaka bu adam önceki arc Luffy'le beraber BM'ye vurdu saldırısını durdurmak için ve durdurdular. Luffy ve Sanji o an BM ile eşit güçte miydi sanki? Hayır. Bu arc Jinbe BM saldırı yaparken kadını fırlatıp attı eşit güçteler mi? Hayır. Yani anlık bir saldırı hatta daha fazlası bile olabilir normal bunlar. Bu eşit olduğunu ve ya arada az fark olduğunu göstermez. King'in o saldırısı aşırı büyük bir saldırı gibi görülüyor ama o kadar da abartılacak bir saldırı değil. Ha saldırı yine güçlü ama vurduğu yer yanlış özellikle. Sanji'yi duvara vurdu orda yerle gaga arasında kalsa Sanji cidden karnını deşebilirdi. O saldırıdan sonra devam etseydi King her türlü parçalardı o suiti bence.

Normalde doldurma bölüm yapmaya yer ararlar. 1000. Bölümde ellerinde mis gibi fırsat var, kimse zekice bir şeyler düşünüp hayranları coşturmamış. Biraz çaba yav.

We are efsane yav. Duyunca duygulandım. Geçmişe ilk zamanlara gittim.

O havanın onda biri yok şu an seride. Ah ulan.

Luffy'nin ilk zamanki çizimi ve duruşu bam başka...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık