Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1000: Ezici Güç - Hasır Şapkalar Bir Araya Gelir

Bölüm Nasıldı?

• 1000. Bölüm Dediğin Böyle Olur! TOEİ Serinin Hakkını Vermiş Be!

Kullanılan: 11 14.7%
  • İyi

Kullanılan: 7 9.3%
  • Orta

Kullanılan: 7 9.3%
  • Kötü

Kullanılan: 4 5.3%
  • Böyle 1000. Bölüm mü Olur? TOEİ İSTİFA...

Kullanılan: 46 61.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Opening dışında çöp bir bölümdü. Resmen dalga geçtiler, hala karakterleri tanıtma gibi saçma sapan işlere giriyorlar. Bu Wanoya girdiğimizden beri anime harbiden rezalet ötesi. Biraz eskilere baktım, bu Whole Chake arcına filan o bölümler bile wano sahnelerinden çok daha iyi.

Openingde tayfanın güç sıralamasını vermiş resmen. Tayfa üyeleri ardı arkasına görünüyor sırasıyla;

Usopp <Nami <Brook <Chopper <Robin <Franky <Jinbe <Sanji =<Zoro <<<<<<<<Luffy:utan:

En azından bir şey daha netleşmiş oldu. :good:

Bu we are openingine geri dönülmesini istiyordum.

Ama bekleriğim tam olarak bu değildi. One Piece opening 10 yazın anlarsınız.

Baya kötüydü ya. Spoiler olmaması için yazmıyorum ama 1000'ci bölümü denk getirmeleri gereken birkaç sayı vardı onu da yapamadılar. Filmlerin tadında animasyonlarla ve dolu dolu bir bölümle 1000.ci bölümün hakkını verebilirlerdi.

Eski bölümlerden sahneler alıp 1000. Bölüm diye yutturmuslar hiç beğenmedim. Beklenti de yüksekti. Haberlerde NYC time meydanına dev ekran kurulacak canlı izlenecek denince bir beklenti oluşmuştu bende. Son 10 dakika kapattım. Izlemeye gerek duymadım. Eski bölümleri izlemek istesem acardim zaten. 998. Bölüm (siyah beyaz Kısımli bölüm) çok daha iyiydi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık