Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son 10 arktir queen king jack gibi rakipler yoktu monet pica gibiler vardı o yüzden insanların bu arkta bunu beklemesi normal.
Monet ve Pica varken aynı zamanda Vergo ve Doff da vardı.
Bir sürü fırsatı varken sürekli başka şeyler araya girdi. Karşılaştığı ilk dişli(3. Sınıf nova) rakip karşısında ruhunu teslim ediyordu. Şimdi hangi dayanakla bu azmanların karşısına koyabileceğiz sevgili dostumuzu?

Monet ve Pica varken aynı zamanda Vergo ve Doff da vardı.
Bir sürü fırsatı varken sürekli başka şeyler araya girdi. Karşılaştığı ilk dişli(3. Sınıf nova) rakip karşısında ruhunu teslim ediyordu. Şimdi hangi dayanakla bu azmanların karşısına koyabileceğiz sevgili dostumuzu?
Dofilamingo luffy'nin rakibiydi zoro'nun onunla dövüşmemesi normal vergo'nun da law'la bir gecmişi vardi yoksa sanji'ye aldırırdı vergo' yu oda zoro'dan önce. Killer konusuna girmicem daha önce bircok kez tartışıldi.Hereneyse ben zoro kesin yıkımcılarla dövşür demiyorum zaten beklentim o yönde. :D

Zoro bu arc ortalığı yakıp yıkacak. Dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak adamı King den aşağısı kesmez. Ama Kaido’ya girecek bu adam belli. O yüzden; Who+Kaido dövüşü de gayet iş görür...

Dofilamingo luffy'nin rakibiydi zoro'nun onunla dövüşmemesi normal vergo'nun da law'la bir gecmişi vardi yoksa sanji'ye aldırırdı vergo' yu oda zoro'dan önce. Killer konusuna girmicem daha önce bircok kez tartışıldi.Hereneyse ben zoro kesin yıkımcılarla dövşür demiyorum zaten beklentim o yönde. :D
Lucci de Luffy'nin rakibiydi, Enel de, Fishmandaki çöp de Luffy'nin rakibiydi.... Neysem beklenti farkı diyelim. Wını sını grşrz.... ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık