Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümden sonra Zoro ile King'in teke tek kapışacağına ikna oldum ben. İkisi de ellerindeki kılıcı sıkıca tutmayı beceremeyip sürekli düşürüyorlar. Birbirlerine çok uygun rakipler. :D

Üye silindi 1004

Bu bölümden önce benim çok tereddüdüm vardı açıkçası. Fakat şu an gönül rahatlığıyla Kaido'nun ağır toplarının hepsinin içinden geçer diyebiliyorum.

King veya Queen den aşağsı hehalde kimseyi tatmin etmez luffy'nin kaido'yu alıcağı bir arcta zoro'nun f6'ile yetinmesi tam anlamıyla rezillik olur özellikle bu arc dan sonra luffy'nin ödülünün 3-4miliyar arası olucağnı düşnürsek tayfa cok geride kalmış olucak.

King veya Queen den aşağsı hehalde kimseyi tatmin etmez luffy'nin kaido'yu alıcağı bir arcta zoro'nun f6'ile yetinmesi tam anlamıyla rezillik olur özellikle bu arc dan sonra luffy'nin ödülünün 3-4miliyar arası olucağnı düşnürsek tayfa cok geride kalmış olucak.
Ben tatmin olurum yaw. Son 10 arktır ne yaptı da King/Queen tier rakiplere yürütülüyor anlamlandıramıyorum şahsen.

Zoro ve Luffy fanları arasındaki tartışmaların daha da alevlenmesi için Smoothie ile vs atarsa şaşırmam. Bu şekilde olursa öne sürülecek argümanları şimdiden tahmin edebiliyorum.
"King, Smoothie'yi şelaleden itmedi mi?"
"Orada Roger olsa Roger da suyu boylardı. King daha elinde kılıcını tutmayı başaramıyor."
"Smoothie tuttu da noldu, kime bir tane bile çentik atabilmiş Zoro dışında şuana kadar? Böyle ezik bir rakip anca Zoro'ya yakışırdı zaten xP"
"King kimi kesmiş allasen, adamın kılıcını kaptanı ondan daha iyi kullanıyor xS."

Çok büyük ihtimalle Luffy Kaido'yu tek almayacak envai çeşit yardım alacak bu dövüşte o yüzden bu mantık biraz sıkıntılı. Jack yeter Zoro'ya büyük bir kesim de gayet tatmin olur King'e yürüyorsa da yanına birini alır öyle halleder. Ne yaparsa yapsın zaten Kaido'ya da bir kesik atacaktır güzelce kapatır arcı. Zoro'nun seri sonu KK seviyesi hatta daha üstü olacağını hayal eden kesim tatmin olmaz bir tek onları da kendi haline bırakacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık