Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Monet'e Yaptığı Saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu mu çıkardın yazdığımdan? :/
Daha önce verilen Garp örneğinden hareketle yorum yaptım sadece. Yoksa dedesi kalkıp tüm gücüyle girişecek değil heralde Luffy'ye. Garp-Luffy ve sevgi yumruğu bağlamında yazdım yani. :S
Bence sen bir videoyu izle sonra karar ver kesebilecek yakınlıkta olup olmadığına

Bana göre de kullanmadı, ama muallaktayım, oda haki var dedi bu adamda ama işte emin değilsin.

merak ettiğim şey ise , konu da haki kullandı diyenlerin fan'lığı ağır basıp basmadığı..
Allah aşkına abi ne alakası var mantığına ölürüm ben senin fanlıkla ne alakası var birde iki nokta koymuş:D Zoro zaten tükürse yener monet'i haki kullanması onu yüceltmez, Zoro'da haki olduğu zaten belirtildi ki belirtilmese bile 2y sonra Zoro'da haki olmadığını düşünmek kadar abes birşey olamaz. Zoro bir logiayı uzaktan attığı bir slash ile kesti haki kullanmadan bunu yapmasının başka bir yolu yok varsa da çokta umrumda değil olay Zoro'nun hakisinin olduğunu kanıtlamak değil yani zaten yok diyen adama şu saatten sonra kimse iki satır yazmaz:D Eğer kastettiğin şey bundan daha farklı birşeyse kusura bakma

Ciassou

Yok öyle bir teknik şimdilik, anti olayı hariç tabi.

Croco-Boy

Orada haki kullanmadığı sizde biliyorsunuz ki bariz ortada. Arkadaşlar ne kan çıktı ne başka birşey. Konunun açılması sıkıntı giderme amaçlı zaman geçirmek için sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık