Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Kan Bağı

Sence?

• Kullanılan toplam oy
    48
Allah'ım inanılmaz, mükemmel bir kıvranma :hhh:

Oda övmek istemiyorum ama Zorocuları böyle yılan gibi kıvrandırması muazzam işçilik, istemeden de olsa kdkdkgms
zoro bi yılanbiçer, müridleri de senin gibi yılan dillileri biçiyor ama usanmadan yine geliyorsunuz be :of:

ne demek anadan soy geçiyormuş hangi kültürde hangi biyolojide görülmüş bu canım
:of::of:

o kadar yorum görünce soylu moylu denince bende ciddi bişey çıktı sanmıştım xd . nenesinde biraz bişey var dedesi de düz kılıç ustası ne umutlarla gelmiştim (beki anasının soyadında bişey vardır diyecem seri bitti sona giriyoz:bilmem:)

saygısız büyük dedesinin cesedini ateşe vermiş oldu bide

Kaç yüz yıl önce yaşamış adamın hem erkek hem kız çocuklarından soyunu yürütürsen öyle olur zaten standart işleyiş bu.

Zoro bire bir köylü çıktı. Nenesinin Shimotsuki olması onu bağlamaz adam Roronoa.
Öyle bir durumda ne deniyor onu tam bilmiyorum.Atıyorum tatarlar vs gibi belli bir soydan yada sülaleden geldiği söylenir ama belli bir kişinin soyundan gelir kabul edilir mi emin değilim.Kısacası Zoro Shimotsuki sülalesinden kabul edilir ama Ryuma açısından uzak akrabalık kapsamına da girebilir.Soyağacı olayları düz mantık değildi sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık