Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. Doflamingo (Dayanıklılık Karşılaştırılması)

Kim daha dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    172
Gamma Knife öldürücü bir teknik ve doğrudan iç organlarına etki ediyor. Meyve gücü ile değil de başka bir şeyle kalkanı öpüp de başına koy.
Kardeşim iç organa vurunca ölümcül mü oluyor git arabasta arcta mr1 zoronun nerelerini deşmiş bi seyret arlong parta arlong zoroya napmış bi seyret mihawk zoronun vücudunu ortadan ayırdıgında nasıl zarar vermiş bir bak abarttığınız bir teknik zoro o saldırıdan hafif sıyrıklarla kurtulur.

Kardeşim iç organa vurunca ölümcül mü oluyor git arabasta arcta mr1 zoronun nerelerini deşmiş bi seyret arlong parta arlong zoroya napmış bi seyret mihawk zoronun vücudunu ortadan ayırdıgında nasıl zarar vermiş bir bak abarttığınız bir teknik zoro o saldırıdan hafif sıyrıklarla kurtulur.
Uzatmaktan hoşlanmam o yüzden devam etmeyeceğim ama konu ile alakasız olacak olsa da kurallar gereği imla ve yazıma dikkat etmen gerektiğini söylemiş olayım. :(

Korkarım ilerde Zoro kaidodan dayanıklıdır mesajı gelicek. Anime dünyasında gökyüzünden düşerek kim ölmüş
İğneleyici laflar kullanacağına tartışabileceğini ve haklı olduğunu düşünüyorsan, tezimi çürütmeyi dene. Çürütemiyorsan da iğneleyici yazmaktan vazgeç. Eline bir şey geçmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önce bu Bm düşecek ,katayı sanji -bmyi luffy alacak tayfası yok oldu gözümün önünde.
Oyyşşşşşş.Bilerek olayları dikkatle izledim ve şahit oldum daha fazla zevk almak için :D Birden şak diye kesildi yorumlar.İyiydi...AHh ahh

Şimdi bu zoro balonu patlayacak önümüzdeki arclarda.Zoroyu amiral seviyesi mi görenler,luffy-law seviyese mi görenler.Buradayım : )Yine takip edecem.Bu balonun patlamasını 4 gözle bekliyorum :D

Önce bu Bm düşecek ,katayı sanji -bmyi luffy alacak tayfası yok oldu gözümün önünde.
Oyyşşşşşş.Bilerek olayları dikkatle izledim ve şahit oldum daha fazla zevk almak için :D Birden şak diye kesildi yorumlar.İyiydi...AHh ahh

Şimdi bu zoro balonu patlayacak önümüzdeki arclarda.Zoroyu amiral seviyesi mi görenler,luffy-law seviyese mi görenler.Buradayım : )Yine takip edecem.Bu balonun patlamasını 4 gözle bekliyorum :D
Patlamazsa ne olacak peki, merak ettim :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık