Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Şşş zoro değiştirebilir ama sanji değiştiremez.
Çünkü zoro bir kere adam gibi adam ve fazla kılıç kullanmıyor yani yeni kılıç alması bir şey değiştirmiyor. Ama sanji hep sılah kullanıyor ve gizli meyvesi sayesinde adam dövüyor o yüzden kiyafet giyemez :hhh:

Tabi yersen :D
Zoro serinin başından beri kılıç değiştirir, problem olmaz. Zoro'ya serinin başında en iyi 21 lik kılıçtan birisi verilmiş. Hem de bedavaya. Ve bu adamlara sorsan Zoro o kılıçları taşımayı hak etti. Neden? Çünkü o çok çalışıyor. Sanki çok çalışmayla o kılıçlara sahip olmanın bir bağlantısı var gibi

Kuina'dan kılıç alır, kızın ölmesiyle.
Ryuma'dan kılıç alır, Ryuma'nın lütfetmesiyle.
Diğer kılıcı ise şansa bala alıyor ama sorsak arkadaşlara o hak etti. Sanji ise bu suiti taşımanın alt yapısını taa doğumunda atmış ama onlara göre sanki son anda olmuş. Zoro'nun kılıç değiştirmesiyle Sanji'nin suiti tencere kapak misali aynıdır. Bırak ikisi de neyi değiştiriyorsa değiştirsin.

Çünkü zoro bir kere adam gibi adam ve fazla kılıç kullanmıyor yani yeni kılıç alması bir şey değiştirmiyor. Ama sanji hep sılah kullanıyor ve gizli meyvesi sayesinde adam dövüyor o yüzden kiyafet giyemez :hhh:

Niye? Zoro, Oda'nın hediyesi kılıçları çorap değiştirir gibi değiştiriyor. Farkı ne?
Şunları yazan biri inanılmaz yanlıdır, başka birşey değil. Kılıçları kırıldığında değiştirdi sadece. Kıyafetin neden içimize sinmediği belli. Sanji kendisi de istemiyor, ailesinden gelen hiçbir şeyi istememekte de haklı. Suit güçlenmek için çok, deyimi yerindeyse, ucuz bir yöntem. Kılıçla aynı şey değil. Biri ustalık istiyor. Üstelik kılıç ustası olarak yola çıktı Zoro, meyve yeyip güçlense o durumda da Zoro'ya laf söylerdim, Sanji'nin suiti gibi bakardım olaya. Hatta Sanji meyve yeyip power up alsa, bu suit için dediklerimi demezdim.

Kıyafet giymesini bir sanji fanı olarak istiyor musun cidden?
Bu adam şu ana kadar kendi becerisiyle gelmiş o suiti giymesi sadece Sanjiyi geri götürür.
Zoro konusuna gelince orada yazdığın şeyi ciddiye bile almıyorum kendin biraz düşünürsen aynı şey olmadığını anlarsın.

Şunları yazan biri inanılmaz yanlıdır, başka birşey değil. Kılıçları kırıldığında değiştirdi sadece. Kıyafetin neden içimize sinmediği belli. Sanji kendisi de istemiyor, ailesinden gelen hiçbir şeyi istememekte de haklı. Suit güçlenmek için çok, deyimi yerindeyse, ucuz bir yöntem. Kılıçla aynı şey değil. Biri ustalık istiyor. Üstelik kılıç ustası olarak yola çıktı Zoro, meyve yeyip güçlense o durumda da Zoro'ya laf söylerdim, Sanji'nin suiti gibi bakardım olaya. Hatta Sanji meyve yeyip power up alsa, bu suit için dediklerimi demezdim.
Ne alakası var? Bu kılıçlar Zoro'ya güç sağlamıyor mu? Oda, babasının hayrına mı veriyor o kılıçları Zoro'ya. O zaman Zoro adam olup serinin başındaki kılıçlarını korusaymış, maadem usta bu adam.Ustalığını zayıf kılıçlarda gösterseymiş. Zoro'nunn gücü tıkanıyor, hoopp cici babası Oda kılıç veriyor. Kılıçtaki çiziklerin şerefe sürülmüş leke olarak görüldüğü bir dünyada bizim Zoro Bey sürekli kılıç değiştirir ama onda bir şey olmaz.

Sanji'nin isteyip istememesi önemli değil, adam zaten bir gün giyecek bunları.

Yanlış anlaşıldım yine.
Ben zoro’nun kılıç almasına bir şey demedim.
İnan ben sanji’nin sauiti giymesini isteyecek son kişiyim.
Sanji hem silah kullanmayıp hem meyve yemeden dövüşen tek kişi tayfada ve bu durum benim hoşuma gidiyor.
Zoro da kılıç kullanıyor bunda bir sorun yok.

Gelelim sorun teşkil eden kısma.
Zoro kılıç alıyor eyvallah kimse bir şey demedi o vakit ama ailesi tarafından dışlanan ve işkence gören sanji ona borçlu olan ailesi tarafından suit alıyorsa ve buna laf ediliyorsa bu taraflı düşüncedir işte.
Yine de suiti giymesini istemem o ayrı mesele.

Kıyafet giymesini bir sanji fanı olarak istiyor musun cidden?
Bu adam şu ana kadar kendi becerisiyle gelmiş o suiti giymesi sadece Sanjiyi geri götürür.
Zoro konusuna gelince orada yazdığın şeyi ciddiye bile almıyorum kendin biraz düşünürsen aynı şey olmadığını anlarsın.
Beni bilen bilir suite ilk karşı çıkan bendim. Hatta forumu bile karşıma almıştım asla o kiyafeti giymeyecek diye.
@amaneden hatırlar belki

Suiti alması ile giymesi farklı olay.
Ailesi suit vermesi sorun değil çünkü sanji’ye borçlular ama giymesi sorun benim için.

Ne alakası var? Bu kılıçlar Zoro'ya güç sağlamıyor mu? Oda, babasının hayrına mı veriyor o kılıçları Zoro'ya. O zaman Zoro adam olup serinin başındaki kılıçlarını korusaymış, maadem usta bu adam.Ustalığını zayıf kılıçlarda gösterseymiş. Zoro'nunn gücü tıkanıyor, hoopp cici babası Oda kılıç veriyor. Kılıçtaki çiziklerin şerefe sürülmüş leke olarak görüldüğü bir dünyada bizim Zoro Bey sürekli kılıç değiştirir ama onda bir şey olmaz.

Ryuma'dan hakkıyla aldı o kılıcı. Lanetli kılıçta ise şansına güvendi. Birbirini besleyen iki durum söz konusu. Zoro iyi kılıç ustası olduğu için bu kılıçları hakediyor. Hakedip elde ettiği için de güçleniyor. Ayrıca hayvan gibi antreman da yapıyor. Çentikler çizikler leke ama ikisini zaten Mihawk kırdı, diğeri de bir meyve kullanıcısının elinde paslanıp döküldü. Sürekli falan değil. Biri seri başında olmuş, diğeri Enies Lobby'de. 900 küsür bölümde iki kere. Abartıyorsun...

Yanlış anlaşıldım yine.
Sanji hem silah kullanmayıp hem meyve yemeden dövüşen tek kişi tayfada ve bu durum benim hoşuma gidiyor.

Zoro kılıç alıyor eyvallah kimse bir şey demedi o vakit ama ailesi tarafından dışlanan ve işkence gören sanji ona borçlu olan ailesi tarafından suit alıyorsa ve buna laf ediliyorsa bu taraflı düşüncedir işte.
Yine de suit’i giymesini istemem o ayrı mesele.
Suit'yi giymesini istemediğim için laf ediyorum işte. Yoksa Sanji güçlensin isterim tabi.

Yanlış anlaşıldım yine.

Yine de suiti giymesini istemem o ayrı mesele.

Bir sahnede silah gözüktüyse patlar.Sanji'nin de aynı hesap o kıyafet giyilecek.Sarı Power Rangers için hazır olalım şimdiden.

Üye silindi 1004

Sanji bunları bir gün giyecek çok mantıksız. Giymek zorunda mı? Sanji'nin giymeden güçlenemeyeceğini mi düşünüyorsun? Ya da Sanji'nin doğal potansiyelinin sınıra geldiğine?

Zoro sürekli farklı kılıçlar verilmiyor. Ayrıca Zoro bunları power up veya güçlenmek içinde almadı bugüne kadar. Kılıç ustası kılıca ihtiyacı var. Zoro ekstra bir güç sağlamıyor bu kılıçlarla, hali hazırda sahip olduğu her şeye ekstra + katıyor. Yani Zoro zaten bunlara sahip. Zoro Yubashiri'yle de keserdi Pica'yı. 50 en iyi kılıçtan birisiydi. 21'le keser, 12'yle de keser. Fakat her türlü keser. Ayrıca Oda'nın Zoro'ya kılıç vermesinin türlü türlü sebebi var. Bir kültür! Japonlar kılıçlarına değer veriyor. Oda uzun yıllarca Rurouni Kenshin'de asistanlık yapmış. Adam kılıçları, kılıç ustalarını ve kılıç dövüşünü seviyor yani.

Sen kılıçla, süper teknolojik güçler sağlayan bir aleti bir tutuyorsan üzgünüm ama çok yanlışsın. Meyve bile bu suitten iyidir. Meyveyi bile öğrenmen ustalaşman gerekiyor. Luffy o meyveyle yumruk atmayı öğrenene kadar senelerini harcamış. Neyse. Sen teknolojiyle kılıcı bir tutmaya devam et.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık