Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Sanji Zoro'ya ölümcül bir yara açamaz. Zıtlaşıyorlar diye ikisini bir sayanlar, Buggy ile Shanks'ı bir sayıyor mu? Hayır. İkisini denk güçte görenler ekseriyetle MHA, Naruto fanı falan, bu da gözlerden kaçmıyor değil.
Hmm... Bu Zoro, Killer'ın tırpanı yeyince bayılan Zoro mu? Duyan da Zoro'da Kaido sertliği var falan sanır.

İlginçtir, benim dikkatimi de şu çekti: Zoro fark attı diyenlerin hemen hepsi ya Zoro fanı ya Zoro sempatizanı ya da Sanji antifanı :hmm:

Wano sonunda kimin yanıldığını göreceğiz.

Katakuri, 2 ve 3. komutanı tek bile alabilir.

Zoro bariz üstün geliyor güç olarak. Suitin savunmasına göre işler de baya hasar alır, Zoroya da hasar da veremez gibi pek. Yine de oyumu Sanjiden kullanıyorum :T
Marco alamaz ama. En azından bana göre. Ya da şuana kadar ki izlenimime göre King'de alamaz.Her tayfanın dengeleri farklı oluyor. Şuan ki Zoro'nun da elini kolunu sallaya sallaya Sanji'yi alabileceğini hiç sanmıyorum.

Katakuri, 2 ve 3. komutanı tek bile alabilir.

Zoro bariz üstün geliyor güç olarak. Suitin savunmasına göre işler de baya hasar alır, Zoroya da hasar da veremez gibi pek. Yine de oyumu Sanjiden kullanıyorum :T
Nasıl nasıl? Şimdi o halde Totland'ın sonundaki Luffy, Cracker+Smoothie'yi aynı anda alabilir demek mi oluyor bu? Vay anam vay... Siz çıldırmışsınız :D

Zıtlaşıyorlar diye değil serideki yerlerine ve şuan ki güçlerine bakıp o yorumu yaptım. Zoro tayfanın 1. adamı Sanji 2. adam. Bana göre de 1. adam 2. adamı yüksek zorlukla yener.
Usopp Sanji'den öndedir tayfada. Nami ve Usopp varken Sanji nasıl 2. adam oluyor? E. Oda çıkıp Zoro, Nami, Luffy One Piece'in çekirdeğidir diyor, hala Sanji 2 adam da Sanji 2. adam.

Hmm... Bu Zoro, Killer'ın tırpanı yeyince bayılan Zoro mu? Duyan da Zoro'da Kaido sertliği var falan sanır.

İlginçtir, benim dikkatimi de şu çekti: Zoro fark attı diyenlerin hemen hepsi ya Zoro fanı ya Zoro sempatizanı ya da Sanji antifanı :hmm:

Wano sonunda kimin yanıldığını göreceğiz.
Evet bahsettiğim o Zoro, Wano gelince göreceğizden Wano sonu göreceğize gelmiş anlaşılan, görelim bakalım :)

Evet bahsettiğim o Zoro, Wano gelince göreceğizden Wano sonu göreceğize gelmiş anlaşılan, görelim bakalım :)
Valla Wano gelince diyen Zoro fanlarıydı zaten :D Gördüğümüz şey de Killer galibiyeti (Kendisi de bayıldı :D) Çok bir iş yapmış değil ama boyna şişiriliyor, ben de patlayacağı zamanı gösteriyorum. Luffy ve Zoro vs Kaido falan olmayacak. Zoro, King'i alırken Sanji de Queen'i alacak. Aslında çok da fark olmadığını net şekilde görecekler. Ha gene de kabul edeceklerini sanmam ama ben ısrarla göze sokarım sıkıntı yok :D
Usopp Sanji'den öndedir tayfada. Nami ve Usopp varken Sanji nasıl 2. adam oluyor? E. Oda çıkıp Zoro, Nami, Luffy One Piece'in çekirdeğidir diyor, hala Sanji 2 adam da Sanji 2. adam.
İyi de bu adam fikir değiştirmiyor mu? Beş senede bitirecek olan da Oda değil mi? Kokayı sonradan çıkaran o değil mi? Başta öyle düşünmüş olabilir fakat şu an için monster trio olayı malûm üçlüyü ön plana çıkarıyor. Hatta bir değişikliğe daha gidip Jinbe'yi de alarak kaptanı ayrı bir yere kondurup yıkımcı tarzı üçlü özel bir takım oluşturacak gibi.

Valla Wano gelince diyen Zoro fanlarıydı zaten :D Gördüğümüz şey de Killer galibiyeti (Kendisi de bayıldı :D) Çok bir iş yapmış değil ama boyna şişiriliyor, ben de patlayacağı zamanı gösteriyorum. Luffy ve Zoro vs Kaido falan olmayacak. Zoro, King'i alırken Sanji de Queen'i alacak. Aslında çok da fark olmadığını net şekilde görecekler. Ha gene de kabul edeceklerini sanmam ama ben ısrarla göze sokarım sıkıntı yok :D

İyi de bu adam fikir değiştirmiyor mu? Beş senede bitirecek olan da Oda değil mi? Kokayı sonradan çıkaran o değil mi? Başta öyle düşünmüş olabilir fakat şu an için monster trio olayı malûm üçlüyü ön plana çıkarıyor. Hatta bir değişikliğe daha gidip Jinbe'yi de alarak kaptanı ayrı bir yere kondurup yıkımcı tarzı üçlü özel bir takım oluşturacak gibi.
O röportajı verdiği zaman seri 230. bölümde. Öyle serinin başı falan değil yani, tayfada Sanji'sinden tut Chopper'ına kadar var. Adamın dediği bu diyoruz her seferinde serinin başı deniyor, ulan shounen serilerinin yarısından fazlası 230'u görmez ne başı :D Ondan sonra çıkıp tayfanın yardımcı kaptanları Zoro ile Nami'dir diyo(Ad olarak olmasa da işlevsel olarak), bu sefer de yok o Databook'da yazıyor diyorlar. Tamam Sanji 2. adam hahahah :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık