Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

Bence iradesi Luffy'nin altına girmese çok daha güçlü olurdu seri sonunda. Böyle büyük iradeler başka kaptanın emrine girince köreliyor.

Nami'siz yapamazdı Grand Line'da bu keko(lar). Kurban olsunlar Nami'ye, hatta ben de olayım.

Hatta şöyle söyleyeyim, her tayfa üyesi diğerini tamamlayan özelliklere sahip. Yani birbirini iyi bulmuş bizimkiler.

Kafa yorsam daha öncesini bulurum ama muhtemelen tüm tayfa Gekko moria arc'da ölürdü.Kuma hepsinin içinden geçmişti...Ta ki bir yiğit çıkıp 'Cazına cuz' diyene kadar.Zaten kırılmış bir erkekti...Zaten yorgundu...Yükledi bedenine acıları,kurtardı tayfayı gitmekten darağacı......

Hey yeşil saçlım..Ey gibi üç katanalım...Ne iyi ettinde bu tayfaya katıldın...Ne iyi ettin de bu tayfayı varlığınla şereflendirdin...
Kutlu adam...
Kuma öldürme amaçlı gelmedi ki oraya, sohbet için geldi :artiz:

Zoroyu şuan gördüğümüz potansiyel ve irade ile değerlendireceğimiz için ben yine çok güçlü olurdu diyorum,en güçlü kılıç ustası yine olurdu,çünkü onu yapacak azim,hırs,irade fazlasıyla var illa ki olacaktı öyle ya da böyle bence

Millet ne hayaller kuruyor la. Adam east bluedan çıkamıcak, belki yol bulmaya çalışırken batıp ölecek ama neler neler jdkdkdkd fanlık kötü şey

Thriller Bark hakkında çok gazlanmayın, Zoro'nun hemen yanında Sanji vardı ve aynı şeyi yapacaktı Zoro bayıltmasa. Hiçbir şey değişmezdi o arkta. Belki Brook ölürdü Ryuuma ile dövüşürken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık