Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Asıl fanlık senin sanji ile zoro'yu denk görüp o şekilde yorum yapman.
Benim fikrim Law>zoro>hawkins ama söylediklerinin bir tanesine katılmıyorum. Birde Dof vs zoro olsa sanji gibi falanda olmaz gerçekçi olmak gerek azıcık sanji nere zoro nere. O battle suit mi nedir onu kullanmandan sanji luffy ve zoronun çok gerisinde. (luffy>zoro>>>sanji). Birde bu arc Zoro vs Jack olsa Zoro kazansa kimse itiraz etmez, Jack Doftan zayıf karakter mi . g4 luffy>>>>> dof direkt ,zoro sanji eşitliği saçmalığını bırakmak gerek artık, eşit falan değiller.
Bir tane sanjiyi övdüğüm bir yorum yok, sanji karakterinden de hiç hoşlanmam kadınlar etrafında dönen ahmağın teki. 'Zoronun sanjiden çok üstte bir karakter olduğunu düşünmediğim' demişim, buradan ikisinin eşit olduğunu nasıl çıkarıyorsun buda ayrı bir fanlık olsa gerek. Foruma 1-2 kere girip zoro fanlığı yapan bir tipsin sana yorum yapmak da gereksiz aslında neyse.

Law, zoroyu ezer. Dof karşısında varlık gösteremeyen sanji tek gitti. Zoronun sanjiden çok üstte bir karakter olduğunu düşünmediğim için aynı olaylar onun da başına gelirdi. Hadi dayanıklılığını da göz önüne alırsak 3 hamlede biterdi işi. Ama law luffyden sonra en çok zorlayan kişiydi doffyi. Sırf gelecekde bilmem ne olacak diye zoroyu övüp, lawın gücünü zorodan küçük görmek tam anlamıyla fanlık duygularının işin içine girdiğinin göstergesidir. Şuanki law, gösterilene göre zoroyu ikiye böler. Vergoya yaptığı gibi. Çıplak birini kesmeyen adamdan ne bekliyorsam neyse zoro arc sonu lawın dengi olur anca. Birisi kaptan statüsünde diğeri kaptanın sağ kolu. Gelegeceğin kk'sının sağ kolu hikayeleri çok sıradan o yüzden varsa şuana kadar gösterilen zoronun lawdan üstün olduğunu gösterecek bir kanıt, tamam alır diyecem ama yok. Gelecek de geleceği mertebe şu olacak işte, aslında gerçek gücünü saklıyor gibi söylemlerle kıyas yapılmaz, kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.
Zaten şu anasını sattımın forumunda bi tek Zoro fanları gözü dönmüş manyak onların dışında kalanlar objektiflik profesörü.Hani her şeyi de fanlığa bağlamasanız olmaz ya da sürekli kendinizin objektif ama karşı tarafın fanlık duygusuyla hareket ettiği yorumları yazmasanız olmaz.

Mesajını nereden tutsam elimde kalır.Sanji'nin düştüğü duruma Zoro %99 ihtimalle Dof'tan daha güçlü olan Fuji karşısında düşmüyor.Law Zoro'yu ezer demen ise serideki güç dengelerini yerle gök arası kadar farklı yorumladığımızın kanıtı olmuş.Dof Law'ın köprüdeki dövüşte tabiri caizse ağzına s.çmıştı.Sonraki dövüşte kolunu eline vermişti.Yani ben dediğin gibi Dof'u pek zorlama durumu göremedim Law'da.Sen bir de bu Law Zoro'yu ezer demişsin.Hani senin mantıkla bakınca Zoro köyünden yeni çıkmış Luffy seviyesinde gibi bir sonuç çıkıyor olması lazım.

Neyse onun dışında bir de ''Biri kaptan diğeri sağ kol'' gibi yine fazlasıyla yanlış bir argüman öne sürmüşsün.O zaman Buggy>Kata Buggy>Marco diyebilir miyiz ? Bizim dünyamızda bile Osmanlı vezirinin Avusturya kralına denk sayılması gibi durumlar varken op dünyasında neden böyle bir durum olamasın ? Bir de en başta dediğim gibi Buggy>Kata diyebilir miyiz ?

Bilemiyorum.

Hawkins biraz fazla küçümseniyor sanki. Bu adam iki defa Zoro'nun ağzından güçlü diye övüldü. Ark sonu ya da seri sonunda Hawkins bu ikiliden geri kalır belki ama şu anlık durum çok karışık.

Bir tane sanjiyi övdüğüm bir yorum yok, sanji karakterinden de hiç hoşlanmam kadınlar etrafında dönen ahmağın teki. 'Zoronun sanjiden çok üstte bir karakter olduğunu düşünmediğim' demişim, buradan ikisinin eşit olduğunu nasıl çıkarıyorsun buda ayrı bir fanlık olsa gerek. Foruma 1-2 kere girip zoro fanlığı yapan bir tipsin sana yorum yapmak da gereksiz aslında neyse.
2017 de üye olmuşsun, ben 2013 ten beri düzenli olarak takip ediyorum post sayısı ile mi karar veriyorsun ayrıca ben zoro'dan önce luffy fanıyım, bir kere zoro > luffy demişliğim falanda yok. Zaten sen ve senin kafandakilere göre herkes zoro fanı, Manga'da dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adamın şu saatten sonra senin dediğin güç seviyesinde olması kadar saçma bir durum olabilir mi ya. Bu en iyi kılıç ustasını ne kadar da küçük görüyorsunuz siz anlam vermek güç. Şu one piece evreninin en iyi kılıç ustası en güçlü 10, bırak 10'u en güçlü 20 adam içinde olmayacaksa bu nasıl güç dengesi böyle saçmalık olabilir mi insanları yargılamadan o kafadaki beyinleri kullanmayı deneseniz milleti fanlıkla suçlama diye bişey kalmaz.

Zaten şu anasını sattımın forumunda bi tek Zoro fanları gözü dönmüş manyak onların dışında kalanlar objektiflik profesörü.Hani her şeyi de fanlığa bağlamasanız olmaz ya da sürekli kendinizin objektif ama karşı tarafın fanlık duygusuyla hareket ettiği yorumları yazmasanız olmaz.

Mesajını nereden tutsam elimde kalır.Sanji'nin düştüğü duruma Zoro %99 ihtimalle Dof'tan daha güçlü olan Fuji karşısında düşmüyor.Law Zoro'yu ezer demen ise serideki güç dengelerini yerle gök arası kadar farklı yorumladığımızın kanıtı olmuş.Dof Law'ın köprüdeki dövüşte tabiri caizse ağzına s.çmıştı.Sonraki dövüşte kolunu eline vermişti.Yani ben dediğin gibi Dof'u pek zorlama durumu göremedim Law'da.Sen bir de bu Law Zoro'yu ezer demişsin.Hani senin mantıkla bakınca Zoro köyünden yeni çıkmış Luffy seviyesinde gibi bir sonuç çıkıyor olması lazım.

Neyse onun dışında bir de ''Biri kaptan diğeri sağ kol'' gibi yine fazlasıyla yanlış bir argüman öne sürmüşsün.O zaman Buggy>Kata Buggy>Marco diyebilir miyiz ? Bizim dünyamızda bile Osmanlı vezirinin Avusturya kralına denk sayılması gibi durumlar varken op dünyasında neden böyle bir durum olamasın ? Bir de en başta dediğim gibi Buggy>Kata diyebilir miyiz ?
Hocam sen değil ama bir kaç kişi artık ciddi anlamda zoro fanlığında zirveye oynuyorlar ister istemez biraz fazla kaçabiliyor yorumlar ama senin yorumların da çok sağlam değil. Misal Fuji, zoroyu etkisiz hale getirmek için yerçekimi gücünü kullanıyor, ama dof sanjiye direk dalıyor. Aradaki fark birisi etkisiz hale getirmeye çalışıyor diğeri direk darbe vuruyor. Fujinin karşısında aynı durumda sanji olsa yani ezilip direk nakavt mı olacaktı ? Dofun, lawdan çok üstte bir karakter olduğu belli zaten ama doffyi zora sokacak etkili vuruşları yapan heralde zoro değildi bunu da anlamamazlıktan geliyorsan yuh artık, kastettiğim lawın bitirici darbeleri. Evet gösterilene göre law, zoroyu ezer. Güç saklama olayına girmiyorum. Zoro 2y sonrası bize ne gösterdi ki çok üst düzey biri olarak lanse etmeye çalışıyorsunuz onu da anlamıyorum.

O kaptan, sağ kol olayını gerçekten bu şekilde algılayabileceğini akıl edemedim benim hatam. Sıradan bir korsan tayfasının kaptanı değil ki adam, luffy ve tayfası ile yonkou devirmek için ittifak halinde olan bir kaptandan bahsediyoruz. Lawın tayfası gösterilmedi ama ondada bir kaç sağlam karakter çıkabilir. Anlamadığım, kuyruğuna basılmış kedi gibi niye bu kadar atarlanıyorsunuz ki. Sanki sadece sana hitaben yazmışım gibi sitem dolu bir mesaj atıyorsun. Üstüne dalga geçer gibi kaptan, sağ kol olayında buggy > kata olayını çıkarma gafletine kadar gidiyorsun. Sonra benden bunun cevabını istiyorsun birde. İlginç gerçekten. Tekrar söylüyorum şuana kadar gösterilen zoro, sanjinin çok üstünde bir performans sergilemedi hala küçük şeylerden güç çıkarmaya çalışıyorsunuz.

2017 de üye olmuşsun, ben 2013 ten beri düzenli olarak takip ediyorum post sayısı ile mi karar veriyorsun ayrıca ben zoro'dan önce luffy fanıyım, bir kere zoro > luffy demişliğim falanda yok. Zaten sen ve senin kafandakilere göre herkes zoro fanı, Manga'da dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adamın şu saatten sonra senin dediğin güç seviyesinde olması kadar saçma bir durum olabilir mi ya. Bu en iyi kılıç ustasını ne kadar da küçük görüyorsunuz siz anlam vermek güç. Şu one piece evreninin en iyi kılıç ustası en güçlü 10, bırak 10'u en güçlü 20 adam içinde olmayacaksa bu nasıl güç dengesi böyle saçmalık olabilir mi insanları yargılamadan o kafadaki beyinleri kullanmayı deneseniz milleti fanlıkla suçlama diye bişey kalmaz.
O beynini kullandığın belli oluyor yorumlardan, eline sağlık :good:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık