Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Z vs. Donquixote Doflamingp

Kim kazanır?

• Z

Kullanılan: 2 100.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Evet merak ettiğim bir savaş , sizce kazanan kim olur:

Zetto:
1.Eski bir denizci amirali
2.Haki kullanıcısı(muhtemel 2 tip)
3.Şu an ki amiralleri yetiştiren bir hoca
4.Dyna taşlarıyla dünyayı yok etme planı kuracak çılgınlık.
5.Diğer amirallerde olduğu gibi güçlü bir beden
6.Bir kolunda kairosekiden yapılmış şeytan meyvesi kullanıcıları yok edici yapay kol

Doflamingo:
1.Asil shichibukai -340 berri ödüllü
2.Yeraltı simsarlığı
3.3 tür haki kullanabilme
4.Şeytan meyvesi yeteneği ve rakibi kesebilme kontrol özellikleri
5.Yonkoularla işbirliği yapacak çevre(birşey gelmedi 6 maddeye zorluyorum beyler)
6.Havada uçabilme yeteneği

Evet olası bir karşılaşmda sizce galip kim olur.

Ben kendi adıma kararsız kaldım biraz.

Nasıl görmedik herif Luffy'i 2 kere net galibiyetle yendi.
Kizaru ile savaştı ,Aokiji'e de meydan okudu açık açık.

Yav salla abi yav.Neresi net galibiyet.İlk yenilgide güç bile kullanmadılar yenildi.2'incisinde boksör gibi birbirlerini tokatlıyorlar.Kizaru resmen pert etti adamı.
Yanlış anlaşılmasın Z'i savunmuyorumda 2.savaşta hatırlarsan Luffy'nin şapkasını bile alıp serdi yere öldüredebilirdi ama yapmadı.

Dof diyorum. Z'nin ilaç sorunu çok büyük handikap. Ufak bir aksamada Dof affetmez. Zaten Zoro neredeyse Z'yi tekliyordu. Makine kolunu tutan karnındaki birleştirme yeri olmasaydı.

Dof diyorum. Z'nin ilaç sorunu çok büyük handikap. Ufak bir aksamada Dof affetmez. Zaten Zoro neredeyse Z'yi tekliyordu. Makine kolunu tutan karnındaki birleştirme yeri olmasaydı.
Yine yanlış anlaşılmasın :D o dediğin yeri Luffy son savaşta koparıyor göğsündeki kolu tutan kemeri ama kol düşmüyor.

Bu arada ben kararsızı işaretledim yansızım.

Yanlış anlaşılmasın Z'i savunmuyorumda 2.savaşta hatırlarsan Luffy'nin şapkasını bile alıp serdi yere öldüredebilirdi ama yapmadı.
Yanlış hatırlamıyorsam kairosekili mermi kullanmıştı.Hiç abartıldığı kadar bir adam değil.Filmin bütçesini artırmak için yok amirallarin hocası bilmem ne.Zypherde rokushiki tekniklerinin hiçbirini görmedim.Tek esprisi eline patlatıcı almış bir tane.Birde elini siyahlaştırabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık