Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Zeff

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 111 95.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 5 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    116
eline sağlık smoker.gördüğüm kadarıyla kütüphane seninle beraber yaşıyor :) .bir sorum olacak zeff bacağını yedi yazmışsın hatırladığım kadarııyla zeff bacağını gemi enkazından kurtulmak zincirle koparmıştı ben mi yanılıyorum ?
Teşekkür ederim... Animede çocukların etkilenmemesi için değiştirilmiş bir sahne o... Manga da bacağını yiyor...

asıl ben teşekkür ederim mangaya sabodyden sonra başladığım için oldu :).peki bu şekilde değiştirilen bölüm yada atlanılmış sahneler çok varmı?
Yok. Birde Luffy'nin gözünü yaraladığı sahne var. Animeye hiç konulmadı ama.

yanlış anlama ben op için çok yeniyim daha veri akışının nasıl ve nerden olduğunu tam çözemedim :) luffynin gözünü yaraladığı kısımlara nerden ulaştın ben nasıl ulaşabilirim?
Sitede manganın çevrilmiş ilk 75 bölümü var... İndirip okuyabilirsin... Farklılıkları da görmüş olursun...

Son düzenleme:
zeff bence nerdeyse bi amirale yakın güçtedir lufyle sanji dövüşmese bence tek başına don krieg ve tayfasını yenerdi yani ivankovla falan kıyaslamıssınız suanki sanji bile ivankovdan güçlüdür :D

Şu adamın bacağını yediği sahnede çok etkilenmiştim ya. Ayrıca adan Yeni Dünya görmüş geçirmiş(en azından duymuş) bir adam, taa ilk bölümlerde "Grand Line'a 'paradise' diyenler var" diyordu :D

Elde olanlar : Adamin NW' ye gittigi kesin degil. GL' de topu topu "1" (yaziyla "bir") yil kaldi. East Blue disinda adini hic bir yerde duymadik. Tek gordugumuz dovusunde, tek harekette ezik bir adama yakalandi. Metal plakada ayak izi birakiyor, tekmesiyle adam olduruyor.

Cikarilanlar : Roger zamanindaki unlu korsanlardan. NW'de isim yapmis. Suanda bile Iva'dan gucludur. Shichi hatta hatta amiral seviyesindedir.

Not : Zeff'i cok severim, hic bir uyuzlugum yok kendisine ama hic yoktan birinin bu kadar abartildigini gormeyi de hic sevmiyorum.
400. seviye tekme muhabbetinin mubalaga oldugunu da dusunen tek kisi benim herhalde...

Elde olanlar : Adamin NW' ye gittigi kesin degil. GL' de topu topu "1" (yaziyla "bir") yil kaldi. East Blue disinda adini hic bir yerde duymadik. Tek gordugumuz dovusunde, tek harekette ezik bir adama yakalandi. Metal plakada ayak izi birakiyor, tekmesiyle adam olduruyor.

Cikarilanlar : Roger zamanindaki unlu korsanlardan. NW'de isim yapmis. Suanda bile Iva'dan gucludur. Shichi hatta hatta amiral seviyesindedir.

Not : Zeff'i cok severim, hic bir uyuzlugum yok kendisine ama hic yoktan birinin bu kadar abartildigini gormeyi de hic sevmiyorum.
400. seviye tekme muhabbetinin mubalaga oldugunu da dusunen tek kisi benim herhalde...
Luffy'nin tüm icraatlarını ve ödülünü 3-4 ay gibi bi zamanda gerçekleştirdiği düşünülünce çokda abartılmamış demektir...

Luffy'nin 3-5 ayda yaptiklarini daha once yapan birini ne gorduk ne duyduk. GL'de bir yil demek illa, durmadan aktifti demek degil ki.
Tandığımız kaç korsan var da luffy dışında iş yapan duymadık diyosun? Roger 4 seneye yeni dünya dahil her yeri fethetmiş. Zeff'in de luffy gibi enies lobby, impel down, marineford bastığını söylemiyorum ama bu adam da bişeyler yapmış ki nâmı yürümüş. Ayrıca 1 sene boyunca buggy stiliyle hareket etmediyse büyük bişeyler yapmıştır...

Animecilerin mangadan daha iyi iş yapdığı ender sahnelerden bacağını sanji için feda etmesi çok etkilenmişdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık