Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310

Üye silindi 1004

Zoro fanı olan biziz biz bile Zoro amiral seviysine çıkar demiyoruz. Bugün iki Amiral’in bir Yonkou’ya yeteceği tartışılıyordu. Adamların gücü bu. Zoro’yle Sanji Amiral seviyesine gelse demek ki beraber Yonkou indirebilecekler. Mihawk dediğimiz adam Amiral görse tövbe ister. Akainu ayrı, Fuji ayrı, Kizaru ayrı üstüne gazateci Aokiji Mihawk’ı ayrı tokatlar. O sömürgeci şapkasını maskara yaparlar ona. Zoro zar zor Amiral indirirse öpüp başına koysun net. Sapık Aşçı’nın hiç şansı yok on dakika Amiral tutsa ayakta alkışlarım. Fakat sanmıyorum maksimum üç dakika tutar.

Tabii ihtimaller dahilinde alamaması.

Zoro’da Luffy’de Kyros’un gücüne çok saygı duymuştu. Sırf Coby onu övdü diye gücümü azalıyor... Çok anlamsız.

Ayrıca bu adam Garp tarafından eğitildi. Hızıysa muazzam suyun içinde Sanji ne yaptıysa aynısını yaptı. Ayrıca Gözlem Hakisi özel. Sanji’nin sahip olamayacağı bir seviyedeydi. Savaş alınında ölen acı çeken herkesi aynı anda hissediyordu. Koca savaş alanında yaralanan ölen yere düşen herkesi aynı hissetmek ayrı bir gözlem seviyesi. 2 sene boyunca Garp’ın yanında bunları daha geliştirdi. Üstüne bu çocuk Luffy’e denklik için kasıyor senelerdir. %80’i resmi olarak bitmiş (ben Oda’ya inanmıyorumcular gelir fakat Mangaka demiş yani sizin dediğinizin geçerliliği kalmıyor) bu çocuk hangi ara Luffy’e denk olacak şu an Sanji’yi paketliyemiyorsa.
Daha çok yolu var bence ya. Luffy ile durumu eşitleyeceğini de sanmıyorum açıkçası.

Zoro fanı olan biziz biz bile Zoro amiral seviysine çıkar demiyoruz. Bugün iki Amiral’in bir Yonkou’ya yeteceği tartışılıyordu. Adamların gücü bu. Zoro’yle Sanji Amiral seviyesine gelse demek ki beraber Yonkou indirebilecekler. Mihawk dediğimiz adam Amiral görse tövbe ister. Akainu ayrı, Fuji ayrı, Kizaru ayrı üstüne gazateci Aokiji Mihawk’ı ayrı tokatlar. O sömürgeci şapkasını maskara yaparlar ona. Zoro zar zor Amiral indirirse öpüp başına koysun net. Sapık Aşçı’nın hiç şansı yok on dakika Amiral tutsa ayakta alkışlarım. Fakat sanmıyorum maksimum üç dakika tutar.
Ben yorumlarıma fanlık ya da haterlık karıştırmıyorum genel olarak. Yani Zoro fanı olmakla alakası yok. Adam Rayleigh potansiyelinde biri, ne diyebilirim ben bu adama.

Chopper'ın kızmış, delirmiş bir Yonkou ile savaşıp sağ çıktığı, saldırılarına direndiği seride Sanji seri sonunda üç dakika amiral tutamıyorsa tuhaf.

Luffy-Roger,
Zoro, Rayleigh-Mihawk
Sanji'de - Kizaru- Fujitora potasında olursa şaşırtıcı olmaz benim açımdan.

Mihawk hakkında yazıp yazıp sildim. Bu forumda Mihawk tartışmamaya karar verdiğimi hatırladım sonra da.

Zoro hakkında böyle düşünen tek Zoro fanı senindir herhalde bro. Ama bence de çok üstten gitmemek lazim. Bence çok net değil bu seviye olayı.

Ben de bu Sanji tufasını çözemedim. Adam serinin en çok fanı olan 3-5 karakterinden biri, Oda sırf final arc'da fanların gönlü olsun diye, fan servis için bile amiral verebilecek iken nereye üç dakika amiral tutuyor?

Chopper amiral olur demedik yani, hani tayfanın en güçlü üç üyesinden birinin amiral seviyesine çıkabileceğini söyledik. Ha belki de tersi olur, ama bu konu kesin olur konusu değil zaten, potansiyelden bahsediliyor.

KK'nın sağ kolu amiral seviyesinde olmayacaksa ne anladım bu işten?

Hani Ray diyordu ya Kizaru ile dövüşürken ah keşke genç olsaydım oraya da yardım ederdim diye Sanji işte onu diyemez . Zoro yanımda olsaydı oraya da yardım ederdim der.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık