Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Şimdi potansiyel ayrı, varacakları yer ayrı. Aisa şekerci oldu anca radar görevi görür, bu potansiyel olarak Sanjiye, Lawa çaktığı gerçeğini değiştirmez. Kız bir de savaşçı klandan ve aşırı cesur. Enel'e kafa atıyordu, rebeccamsı, şiraoşimsi bir kardeşimiz değildi. Sen Law'a verdiğin eğitimi ver bakalım denizlerde terör estiriyor mu estirmiyor mu? Yonkoların, denizcilerin elinde öyle bir yetenek yok. 2 ada ötesini, oradaki insanların duygularını, hatta önsezisini çat diye görüyor. Adamın alnını karışlar. Lanet olsun sana Oda :(
Bence Oda pişman Aisa konusun da.

Üye silindi 1004

Coby dediğin adam Kyros'a bu adam çok güçlü diyor.Sanji yok eder Coby'i.
Tabii ihtimaller dahilinde alamaması.

Zoro’da Luffy’de Kyros’un gücüne çok saygı duymuştu. Sırf Coby onu övdü diye gücümü azalıyor... Çok anlamsız.

Ayrıca bu adam Garp tarafından eğitildi. Hızıysa muazzam suyun içinde Sanji ne yaptıysa aynısını yaptı. Ayrıca Gözlem Hakisi özel. Sanji’nin sahip olamayacağı bir seviyedeydi. Savaş alınında ölen acı çeken herkesi aynı anda hissediyordu. Koca savaş alanında yaralanan ölen yere düşen herkesi aynı hissetmek ayrı bir gözlem seviyesi. 2 sene boyunca Garp’ın yanında bunları daha geliştirdi. Üstüne bu çocuk Luffy’e denklik için kasıyor senelerdir. %80’i resmi olarak bitmiş (ben Oda’ya inanmıyorumcular gelir fakat Mangaka demiş yani sizin dediğinizin geçerliliği kalmıyor) bu çocuk hangi ara Luffy’e denk olacak şu an Sanji’yi paketliyemiyorsa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ergenliğinden yeni çıkmış adam hakiyi kasmış bam güm giriyor balon diyorsun adama, ne doğrusu :/ Arena yıkmasıyla övdüğün sabo kadar olmasa da kale gibi kara parçasını toz tanelerini dönüştürüyor. Kyrosa güçlü diyor demişsin, Luffy de balığa güçlü diyor geçelim bunları.
Balon demedim overrated dedim. Kyrosu ben demedim la ne biçim okuyon djdjdj

Sanji - Amiral level.
Coby-Amiral level. Yeni Garp olabilir.
Sabo-Amiral level.

Dördüncü birini söylersem o da Smoker olur. Zoro filan zaten Mihawk'ı yenince otomatikman Akainu seviyesine filan çıkacak, onları saymıyorum.

Üye silindi 1004

Sanji - Amiral level.
Coby-Amiral level. Yeni Garp olabilir.
Sabo-Amiral level.

Dördüncü birini söylersem o da Smoker olur. Zoro filan zaten Mihawk'ı yenince otomatikman Akainu seviyesine filan çıkacak, onları saymıyorum.
Garp amiral üstü. Coby onun öğrencisi o da amiral üstü olacak. Zoro Amiral seviyesine ulaşırsa öpüp başına koysun. Sanji anca hayalini kursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık