Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Ace'in potansiyeli inkar edilemez. Sengoku bizzat bundan bahsetmişken. Sengoku dediğimiz adam denizlerdeki her türlü korsanı görmüş geçirmiş adam.

Okuduğunu yanlış yorumluyorsan ben ne yapayım.:/

Amiral ile işimi bitirir Pxlere yardıma gelirdim diyor.Kizaru da serzenişte bulunuyor beni tuttuğun yetmiyor fazlasını mı yapacaksın daha diye.Eskiden yapıyormuş çünkü Kizaru gibiler onu tutamıyor adam yardıma gidiyormuş.Kizaru karakterindeki adam ise yenilmeden bırakmaz yakasını ışık adam zaten.Serzenişi de beni bu kadar kolay mı yenmeyi düşünüyorsun diye.Eskiden o kadar kolaymış saf dışı bırakması.

Buradan amirale ciddi bir darbe vurup en kötü yıkacağı anlamı çıkıyor.Ondan sonra kalksa bile amiral o vaziyette daha fazlasını yapamaz.

Lucci dayanıklı adam olayı fiziksel dövüş zaten ne bekliyorsun.Mangaka büyük oynadıysa bilemezsin ilerisini.

Ace nefretinden ne dediğini bilmiyorsun bence.
Ben öyle bir şey çıkarmadım. Orada Kizaru'yu atlatip pekala Kuma'yi da engelleyebilir. Marco tekme attığında Kizaru ekarte olmadı ki ama uzaklaştı sonucta, o sırada Marco baska birine dalabilirdi. Bu kadar basit bir şey yav. Şu an seride amirali hemen ekarte edip baska birini indirecek kişi göremiyorum ben. Misal Shanks yense bile bu belki 5 gün sürer.

Amiraller çocuk oyuncağı değil. Bunu bir gün anlarsın umarım.

Rayleigh'nin o sözleri iyi çarpıtılıyor ha. Genç hali olsa ne olacak sanki? Saniyeler içerisinde Kizaru'yu indirip öbür tarafa mı gideceğini sanıyorsunuz? Güldürmeyin beni. :D Orada yaşanan olay farklı. Dikkatini bir an olsun Kizaru'dan başka bir yere veremiyor çünkü verdiği anda açık vermiş olacaktı. Bu açık da Rayleigh'nin sonu demek oluyor bir nevi.

Peki genç hali olsa ne olacaktı? Kizaru'yu indirmesine gerek kalmadan tayfaya yardıma gidebilirdi. Yani hem o tarafa doğru koşacak hem de bu arada Kizaru'nun saldırılarını bloklayabilecekti. Olay bundan ibaret. Başka yerlere çekmeyin.

Ben öyle bir şey çıkarmadım. Orada Kizaru'yu atlatip pekala Kuma'yi da engelleyebilir. Marco tekme attığında Kizaru ekarte olmadı ki ama uzaklaştı sonucta, o sırada Marco baska birine dalabilirdi. Bu kadar basit bir şey yav. Şu an seride amirali hemen ekarte edip baska birini indirecek kişi göremiyorum ben. Misal Shanks yense bile bu belki 5 gün sürer.

Amiraller çocuk oyuncağı değil. Bunu bir gün anlarsın umarım.
Oradaki ima gayet açık senin söylediğin gibi bir durum yok.Kizaru neden öyle konuşuyor onu açıkla o zaman ? Beni tutman yetmiyor mu amirali tutuyorsun diyor adam hakaret olarak görüyor.Öyle bir olasılık yok orada Kizaruyu uzaklaştıramazsın.Işık adamı nereye uzaklaştırıyorsun o tekmede bile saniyesinde geri geldi.Ciddi darbe indirmen şart saf dışı bırakmak için.Saldırı bloklayamazsın Kizaru ışın kılıcıyla önüne geçip engel olacak.Uzaktan seyredip ışın mı yağdıracak orada öyle birşey yok gayet açık Rayleigh'in kastettiği.

Ha ben inkar ediyorum diyenler varsa onu bilemem inkar etmekte özgürler. :)

Anında yenemezdi orada Kizaru'yu ama belliki gençliğinde seviye farkı varmış.Wb bile bana göre yaşlı haliyle amiral varken o durumda bizimkilere yardım edemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık