Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Zamanında Zoro, Sanji ve Kid demişim. Sanji'yi hangi kafayla oyladım acaba. Luffy de eklensin buraya, Roger'a denk birileri varsa Lufy'ye de olacaktır.

Ace en potansiyelliydi, hep öyle olacak.

Gençliğimde keklik gibi amiral avlardım diyen Rayleigh'in veliahtı olan adama karşı fazla iddaalılar sonradan çok pişman olurlar. :)
Maalesef ''iddialı'' olamıyorlar işte görüyorsun. Gelin iddiaya diyorum kimsenin sesi çıkmıyor :) Ancak ortalığı velveleye vermek için yazılıyor bazı şeyler. Ortada örnekleri olmasına rağmen hala itiraz hala itiraz. Kalitesiz muhalefet. Ses var, görüntü yok :D

Gençliğimde keklik gibi amiral avlardım diyen Rayleigh'in veliahtı olan adama karşı fazla iddaalılar sonradan çok pişman olurlar. :)
Öyle demiyor, oraya da yardım ederdim diyor.

Ilginç cikarimlarin var cidden. Lucci de Luffy ile dovusecek ha :D Gerçi sen iki yumruk vurustular diye Sabo ile denk yapan adamsin, Luffy gidip tekleyemezse onlara da denk falan dersin. Ama işin özü fiziksel savaş veren adam g4 karşısında pek iş yapamaz. En fazla süre bitene kadar dayağa katlanır :D Ki Lucci'nin katlanabilecegini sanmam. Bu sefer de organ yer geberir gider kedicik.

Ama en göz kanatani Ace oldu :( Demek en potansiyelli o ha :(

Ha bu arada Ray=Shanks=Zoro diyorum.

Öyle demiyor, oraya da yardım ederdim diyor.

Ilginç cikarimlarin var cidden. Lucci de Luffy ile dovusecek ha :D Gerçi sen iki yumruk vurustular diye Sabo ile denk yapan adamsin, Luffy gidip tekleyemezse onlara da denk falan dersin. Ama işin özü fiziksel savaş veren adam g4 karşısında pek iş yapamaz. En fazla süre bitene kadar dayağa katlanır :D Ki Lucci'nin katlanabilecegini sanmam. Bu sefer de organ yer geberir gider kedicik.

Ama en göz kanatani Ace oldu :( Demek en potansiyelli o ha :(

Ha bu arada Ray=Shanks=Zoro diyorum.
Okuduğunu yanlış yorumluyorsan ben ne yapayım.:/

Amiral ile işimi bitirir Pxlere yardıma gelirdim diyor.Kizaru da serzenişte bulunuyor beni tuttuğun yetmiyor fazlasını mı yapacaksın daha diye.Eskiden yapıyormuş çünkü Kizaru gibiler onu tutamıyor adam yardıma gidiyormuş.Kizaru karakterindeki adam ise yenilmeden bırakmaz yakasını ışık adam zaten.Serzenişi de beni bu kadar kolay mı yenmeyi düşünüyorsun diye.Eskiden o kadar kolaymış saf dışı bırakması.

Buradan amirale ciddi bir darbe vurup en kötü yıkacağı anlamı çıkıyor.Ondan sonra kalksa bile amiral o vaziyette daha fazlasını yapamaz.

Lucci dayanıklı adam olayı fiziksel dövüş zaten ne bekliyorsun.Mangaka büyük oynadıysa bilemezsin ilerisini.

Ace nefretinden ne dediğini bilmiyorsun bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık