Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Valla bu versiyonu mu bilmem ama exodia yalan deste çok şans gerekiyor. 40-50 kağıtla oynanıp kendine bir oyun planı seçmek en iyisi zamanında ne oynardım mw ile de bir versiyonunu oynamıştıkta onda aşırı kart çeşidi vardı onu pek beğenmedim. Kart fazlasından tanrı kartı atıp onu monster rebornla getirmek güzel oluyor. Raigeki favori kartımdır.

Pegasus'un adasında yapmışlardı. Aslında Atem saldırıyı tamamlasaydı kazanabilirdi ama Kaiba kalenin kenarına çıktı. Canavarı yok edilince çıkan şok dalgalarından ötürü aşağı düşüp ölecekti. Yugi de Atem'e engel oldu. Kaiba sonraki el saldırıp maçı kazandı.
http://www.turkanime.tv/video/yu-gi-oh-24-bolum
11. dk civarı

Mangada Pegasus ölmüş be. Severdim halbuki kendisini.
Mangası bayağı iyiymiş. Pegasus reis nasıl ölür :(

Valla bu versiyonu mu bilmem ama exodia yalan deste çok şans gerekiyor. 40-50 kağıtla oynanıp kendine bir oyun planı seçmek en iyisi zamanında ne oynardım mw ile de bir versiyonunu oynamıştıkta onda aşırı kart çeşidi vardı onu pek beğenmedim. Kart fazlasından tanrı kartı atıp onu monster rebornla getirmek güzel oluyor. Raigeki favori kartımdır.
Raigeki yasaklı kart yalnız,exoida destesi gayet güçlü bir deste bence şans da deil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık