Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Yanlış anladın beni :D Exodia zaten çok güçlü. Beş parçayı bir araya getirene kadar iş işten geçebilir. Exodia'nın tüm parçalarını bir araya getirmek zor ve Chain Destruction gibi bir kartla etkisiz hale getirilebilir. Tabi Exodia'nın bir parçası yerdeyse geçerli. O parça etkisiz hale getirilince destedeki aynı kartlar da otomatik olarak iptal oluyor. Yani ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Yugi de çok ballıydı. Hep yenilecek diyordum yeniyordu.
Unutma "Kartların Kalbi" :D

jinzo karşıya geldiğinde biraz olay spell kartı ve şansına bakıyor yoksa evet dediğin gibi genelde bu kart geldiğinde bitirici oluyor :D

Arkadaşlar deste yaparken ortalam 20-30 kart arası yapın en aşağı 3-4 tane 4 yıldız üstü kart olsun dark magician girl ve dark magician ve blue eyes white dragon tavsiye ederim. misal 2 tane 1 tane feda ettiricek 2 tane 2 adet feda ettiren kart olsun destenizde. Bol bol 1. desteden ve 3. desteden açın tavsiye olarak çünkü rare kart değeri yüksek oranlar veriyor güzel kartlar geçiyor elinize ben genelde 10 lu acıyorum tekrar
arkadaş eklemek nick : venomandxneo yardım için yazabilirsiniz.
4 yıldızları fazla olanlar işi bitiriyor ya. Demin yenildim adam 3 tane 1700+ 4.seviye kart koydu ilk 3 turda.

Hani kart da cagiramiyorum. Adam benimkileri yok edip duruyor. Para mı basmışlar anlamadım ki. Bazı kişilerin en düşük kartları 1700 civarı.

Yanlış anladın beni :D Exodia zaten çok güçlü. Beş parçayı bir araya getirene kadar iş işten geçebilir. Exodia'nın tüm parçalarını bir araya getirmek zor ve Chain Destruction gibi bir kartla etkisiz hale getirilebilir. Tabi Exodia'nın bir parçası yerdeyse geçerli. O parça etkisiz hale getirilince destedeki aynı kartlar da otomatik olarak iptal oluyor. Yani ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Yugi de çok ballıydı. Hep yenilecek diyordum yeniyordu.
Yugi zaten kimleri ne koşullarda yendi. Adam 3 tanrıyı feda edip o karti çağırsa Yugi gene bir yolunu bulup yener. :D

Ee sana oyunu kazandırıyor. Bırak da çıkarması zor olsun. Dediğini anladım. Yugi baldan kazanmış o kartla. Exodia parçası yerde olmasa, zincir kartı da ise yaramazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık