Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Temel mantıkları el tuzakları olması. Sphere kuriboh rakibin canavarını defans pozisyonuna sokuyor. Çoğu canavarın da defansı düşük olduğu için daha avantajlı.

Bugün verilen sr ticketta da Toon Dark Magician Girl var. Bu sefer kaçırmayın :D
Toon Dark Magician Girl'ün üstünde neden bu kadar duruyorsun? Bana pek gerekli bir kart gibi gelmiyor da :bilmem: bilmediğim bir özelliği mi var? Veya sahadan normal bir canavar feda edip yer açarak bir Toon canavarı yerleştirmek kritik bir hamle özelliği mi taşıyor?

Temel mantıkları el tuzakları olması. Sphere kuriboh rakibin canavarını defans pozisyonuna sokuyor. Çoğu canavarın da defansı düşük olduğu için daha avantajlı.

Bugün verilen sr ticketta da Toon Dark Magician Girl var. Bu sefer kaçırmayın :D
Ohooo onu iki gün önceki sr ticketta kaptım ben. :D Gerçi prizmatic olanını alamadığıma bin pişmanım ama olsun buna da şükür. :D
Aynen olabilir. :D

Kara büyücülere ayrı bir sevgim var. Üçünede hastayım. Sırf onlar için en nadir kartlardan bile vazgeçerim valla. :D

Toon Dark Magician Girl'ün üstünde neden bu kadar duruyorsun? Bana pek gerekli bir kart gibi gelmiyor da :bilmem: bilmediğim bir özelliği mi var? Veya sahadan normal bir canavar feda edip yer açarak bir Toon canavarı yerleştirmek kritik bir hamle özelliği mi taşıyor?
Toon kartları direk rakibe saldırabiliyor. Bunun haricinde oldukça iyi özellikleri var. Ve en önemlisi de toon dark magician girl şuan elde edilemediğinden oldukça nadir bir durumda. O yüzden alın diyor. Ben de aldım valla. :D

Direk rakibin canına saldırabiliyorsun. 2000 atak. Üstelik Toon Kingdom olunca öldüremiyorsun hiçbir şekilde. Hedefte alamıyorsun. Toon canavarların 2 kere atak yaptığı bir kartta var. TEk turda direk 4000 hasar verip duelloyu bitirebilirsin. Sahada canavar varken bile direk saldırı yapabilmesi ve çağrıldığı turda atak yapabilmesi onu başlı başına en iyi Toon canavarı yapıyor. Toon destesi için olmazsa olmaz.

Fırsatınız varsa 3 tane alın size güzel bir toon destesi yapayım. Toon desteleri de baya eğlenceli.

Bu arada Koaki Meiru destesiyel KOG oldum bugün. Baya baya baya güçlü olmuşlar.

Direk rakibin canına saldırabiliyorsun. 2000 atak. Üstelik Toon Kingdom olunca öldüremiyorsun hiçbir şekilde. Hedefte alamıyorsun. Toon canavarların 2 kere atak yaptığı bir kartta var. TEk turda direk 4000 hasar verip duelloyu bitirebilirsin. Sahada canavar varken bile direk saldırı yapabilmesi ve çağrıldığı turda atak yapabilmesi onu başlı başına en iyi Toon canavarı yapıyor. Toon destesi için olmazsa olmaz.

Fırsatınız varsa 3 tane alın size güzel bir toon destesi yapayım. Toon desteleri de baya eğlenceli.

Bu arada Koaki Meiru destesiyel KOG oldum bugün. Baya baya baya güçlü olmuşlar.
Şu seviye kasmayı bir bitireyim Pegasus'a geçeceğim. Toon kartları birikti baya. Kullanma zamanı geldi.

Edit: Keşke şunu daha erken söyleseydin ya. İkinciyi alırdım. :(

Son düzenleme:
Deck shared! #DuelLinks
https://duellinks.konami.net/att/044c3f2bb360f3adcc36dabc0c189ada852619ea60

Toon için şöyle bir deste yaptım ayak üstü. Şu deste, baya güçlü bir deste direk rakibi tilt edersiniz. Düşük ranklarda rahatlıkla bitirirsiniz maçı.
Harika bir deste olmuş. Bu arada yorumu editlemiştim. Keşke daha önce söyleseydin. Toon girl'ün ikincisini alırdım. Yine değerli bir fırsatı tepmiş oldum. :D Neyse sr ticket aldığımda mutlaka olur yine. O zaman üçe tamamlarım.

@Kaido_93 @Themiss Toon destesi bana riskli geliyor, Toon Kingdom kartını yok ettiğinde bütün canavarlar gidiyor. Bir de kartın yok edilmeme durumu her zaman avantaj olmayabilir. Zayıf bir Toon varsa ona vura vura maçı bitirebilir rakip. Belki ileride yeni deste arayışı içine girersem düşünebilirim.

Bu arada KOG nedir yav merak ettim :)

@Kaido_93 @Themiss Toon destesi bana riskli geliyor, Toon Kingdom kartını yok ettiğinde bütün canavarlar gidiyor. Bir de kartın yok edilmeme durumu her zaman avantaj olmayabilir. Zayıf bir Toon varsa ona vura vura maçı bitirebilir rakip. Belki ileride yeni deste arayışı içine girersem düşünebilirim.

Bu arada KOG nedir yav merak ettim :)
King of Games yani Oyunların Kralı demek. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık