Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Çok güzel kartlar var hangisini alacağıma karar veremedim hala :D

Şu Yubel'in olayı nedir? 3 farklı Yubel kartı var, 2'sinin temin etme imkanı yok sanırım.

Bir de SR'den The Tripper Mercury diye bir canavar kartı dikkatimi çekti, epey güzel bir kartmış.
Yubel kanser bir deste . Fakat o desteyi kullanabilmek için dawn if destiny destesinden Sacred Phoenix gerekli. Yani baya kart toplaman lazim .

Sr olarak mini box destesinden de seçebilirsiniz .Çünkü mini boxlards sadece 1 Sr var . Diğerlerinde 2 .Ben hey trunade alacağım .Belki spirit dragon of white alırım Blue eyes destem için .onun da 3. Kartını ancak parayla alabiliyoruz. İlk ikisini 1000 geme veriyorlar .

Eğer hero destesi oynuyorsaniz blazeman de paralı kart bilginiz olsun .

Archfiend destesi kurmayı düşünüyorum sizce zaman kaybı olur mu.?
Archfiend destesi en sevdiğim destedir. Hedefin KOG olmak değilse güçlü bir deste. Deste çok güçlü ama fazlasıyla dengesiz bir deste. Ben 2-3 kere KOG oldum desteyle. Kısacası baya eğlenceli bir deste ve en favori destemdir.

Fakat desteyi kurmak istiyorsan iyice düşün. Çünkü oldukçaaaa pahalı bir deste. Yani 15000 gem gibi bir maaliyeti olabilir hatta daha fazla. 3 tane Archfiend Emperor şart. Bakuradan 3 tane Archfiend Empress farmlamaya çalış. Card Traderdan İnvader of darkness ve Chaos Hunter al.

Deck shared! #DuelLinks
https://duellinks.konami.net/att/00784c86bf7f490d38b0be8e41528cfb139938624e

şu benim yapmış olduğum destelerden birisi. 3 emperor 3 empress 2 chaos hunter, 3 needlebug nest, 3 call of archfiend, 3 archfiend roar, 1 card trooper (Jaden 45 lwl ödülü), 2 tane de sphere kuriboh.

Şimdi bu temel deste. Fakat Lyla Lightsworn varsa onu desteye ekleyebilirsin. İstersen Archfiend Cavalry de ekleyebilirsin. Sen kartları bulmaya çalış ben deste konusunda farklı tercihler sunarım sana. Emperor benim favori kartımdır hem görüntüsü hem gücü efsane.

Archfiend destesi en sevdiğim destedir. Hedefin KOG olmak değilse güçlü bir deste. Deste çok güçlü ama fazlasıyla dengesiz bir deste. Ben 2-3 kere KOG oldum desteyle. Kısacası baya eğlenceli bir deste ve en favori destemdir.

Fakat desteyi kurmak istiyorsan iyice düşün. Çünkü oldukçaaaa pahalı bir deste. Yani 15000 gem gibi bir maaliyeti olabilir hatta daha fazla. 3 tane Archfiend Emperor şart. Bakuradan 3 tane Archfiend Empress farmlamaya çalış. Card Traderdan İnvader of darkness ve Chaos Hunter al.

Deck shared! #DuelLinks
https://duellinks.konami.net/att/00784c86bf7f490d38b0be8e41528cfb139938624e

şu benim yapmış olduğum destelerden birisi. 3 emperor 3 empress 2 chaos hunter, 3 needlebug nest, 3 call of archfiend, 3 archfiend roar, 1 card trooper (Jaden 45 lwl ödülü), 2 tane de sphere kuriboh.

Şimdi bu temel deste. Fakat Lyla Lightsworn varsa onu desteye ekleyebilirsin. İstersen Archfiend Cavalry de ekleyebilirsin. Sen kartları bulmaya çalış ben deste konusunda farklı tercihler sunarım sana. Emperor benim favori kartımdır hem görüntüsü hem gücü efsane.
sağol.

sphere kuriboh ve normal kuriboh arasında fark var mı bende iki tane normal kuriboh var.

sağol.

sphere kuriboh ve normal kuriboh arasında fark var mı bende iki tane normal kuriboh var.
Temel mantıkları el tuzakları olması. Sphere kuriboh rakibin canavarını defans pozisyonuna sokuyor. Çoğu canavarın da defansı düşük olduğu için daha avantajlı.

Bugün verilen sr ticketta da Toon Dark Magician Girl var. Bu sefer kaçırmayın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık