Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Sylvan kanserine sen de mi yakalandın? Acayip gıcık bir deste ama ben Archfiend ile oynayıp eziyorum onları. Son zamanlarda Silent Swordsman destesi baya gıcık bir şey yapamadan tek turda işini bitiriyor adamlar. Spellbook desen ömürlük tur atıyor adamlar. Bakalım Dünya şampiyonasında neler olacak merak ediyorum. Sen hangi desteyi kullanıyorsun.
Ben flying fish kullaniyorum.Pek basarili oldugumu soyleyemem ama 5-6 ay ara verdikten sonra toplayabildlgim ilk deste oldu ve meta destelerini pek sevmedigimden bu desteyle idare ediyorum.WC de henuz 25e ulasamadim.20-22 arssi inip cikiyorum.

İlk günden baya iyi bir ilerleme kaydettim. Slifer, kara büyücü derken bir de gem patlaması yaşadım baya. Acayip de sardı geceden beri oynuyorum. Şuan tel şarjda ara verdim :(

Buna açıkçası pek ihtimal vermiyordum ama bir şekilde 25.lvle ulaşmayı başardım Flying Fish deckiyle.Yalniz hep 3 win 3win atlanan lvllerin sonuncusunun 5 win istemesi sebebiyle Konamiye az saydırmadım:D

Oyuna bir kaptırdım kendimi forumu unuttuk ya :D
Oyun oldukça güzel. Pc versiyonu da var eğer kullanmak istersen steam üzerinden indirebilirsin. Yardım lazım olursa mesaj atabilirsin.

Buna açıkçası pek ihtimal vermiyordum ama bir şekilde 25.lvle ulaşmayı başardım Flying Fish deckiyle.Yalniz hep 3 win 3win atlanan lvllerin sonuncusunun 5 win istemesi sebebiyle Konamiye az saydırmadım:D
Golden Flying Fish destesiyle 3-4 ay önce KOG olmuştum ben de. Oldukça güzel ve basit bir deste. Şu an da Archfiend kullanıyorum. Karakter dizaynları hoşuma gittiği için seçtim. Yoksa kanser desteler daha güçlü şu anda. Slyvan, Spellbook, Masked Heroes , Amazones.

Son olarak da Stall denilen deste meşhur oldu adamlar kartların bitene kadar seni oyalıyorlar. Yani başlangıçta dire teslim olun yoksa 10 dk bitmez o maç :D

Oyun oldukça güzel. Pc versiyonu da var eğer kullanmak istersen steam üzerinden indirebilirsin. Yardım lazım olursa mesaj atabilirsin.

Golden Flying Fish destesiyle 3-4 ay önce KOG olmuştum ben de. Oldukça güzel ve basit bir deste. Şu an da Archfiend kullanıyorum. Karakter dizaynları hoşuma gittiği için seçtim. Yoksa kanser desteler daha güçlü şu anda. Slyvan, Spellbook, Masked Heroes , Amazones.

Son olarak da Stall denilen deste meşhur oldu adamlar kartların bitene kadar seni oyalıyorlar. Yani başlangıçta dire teslim olun yoksa 10 dk bitmez o maç :D
Kesinlikle. Bağımlılık yaptı resmen başından kalkamıyorum. Tamamdır aklımda bulunsun indiririm. Olur teşekkürler. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık