Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ben de geç gördüm cevabını ama oynaya oynaya alıştık ki zaten Sylvan dan geçilmiyor etraf.Oyunun resmen icine eden bir deck.
Sylvan kanserine sen de mi yakalandın? Acayip gıcık bir deste ama ben Archfiend ile oynayıp eziyorum onları. Son zamanlarda Silent Swordsman destesi baya gıcık bir şey yapamadan tek turda işini bitiriyor adamlar. Spellbook desen ömürlük tur atıyor adamlar. Bakalım Dünya şampiyonasında neler olacak merak ediyorum. Sen hangi desteyi kullanıyorsun.

Aslında ingilizcenin bir kısmı yeterli oluyor. Kartların efektleri genelde benzer oluyor ve bir süre sonra herşeyi anlıyorsun. Türkçe çeviriler daha zorlaştırıyor bence.
Animesini defalarca izlediğim için çoğu kartın ne işe yaradığını biliyorum aslında. Ama hiç bilmediğim yeni kartlar varsa ve ingilizce olduğu için oynamak biraz zor gelebilir. Google play de varmış sanırım. Bir indirip bakarım olmazsa.

Normal girip oynuyorsun ve tam zamanında başlıyorsun oyuna.Gem saçıyorlar resmen yıl dönümü ve world cup sebebiyle.
Ooo iyiymiş. Çok şanslıyım o zaman :) Peki normal oynasam bile online kişilerle maç yapabiliyor muyum?

Hâlâ oynuyor musunuz :/ Ben bıraktığımda değişik bir Insect Queen gelmişti :/
An itibariyle başlıyorum bakalım. Mobil olduğundan oynuyorum yoksa pc falan uğraşmazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık