Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Yıldan Beklentileriniz?

Yeni yıldan ümitli misiniz?

• Evet

• Hayır

• Amaan ne olacaksa olsun

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Üye silindi 1004

Ben beklentilerimden birini aldım spoiler olmasın. Adam gibi adam be!!

- İngilizcemi geliştirmek, Arapça öğrenmeye başlamak.
- Hayatımın geri kalanında uygulayabileceğim düzenli spor alışkanlığı kazanmak
- Dengeli beslenme alışkanlığı kazanmak
- Müzik öğretmeni olmak
Bu da burada dursun.
1. Madde: Tamam. İngilizce çalışıyorum. Bugün Arapça dersim başlıyor.
2. Madde: Henüz kazanamadım. :(
3. Madde: Henüz kazanamadım. Çalışmalar devam ediyor. :)
4. Madde: Mezun oldum. KPSS'ye hazırlanıyorum.

Yeni yıldan hiç bir beklentim yok gibi. Gerçi 100 kilo olma gibi bir hedefim de var.
Yanlış hatırlamıyorsam vücut geliştirme ile uğraşıyordun.Bu konuda uzman değilim ve güncel kilonu bilmiyorum ama o kadar yüksek bir rakama ulaşmak için ya bol kalorili bir diyet uygulayacaksın ya da yağlanmayı göze alıp dirty bulk yapacaksın.

Yanlış hatırlamıyorsam vücut geliştirme ile uğraşıyordun.Bu konuda uzman değilim ve güncel kilonu bilmiyorum ama o kadar yüksek bir rakama ulaşmak için ya bol kalorili bir diyet uygulayacaksın ya da yağlanmayı göze alıp dirty bulk yapacaksın.
Geçtiğimiz ay yağ oranını bir düşürmeye çalıştım ve düşürdüm de fakat ağırlıklarda aynı gücü kaybetmeye başladım hemen vazgeçip kilo alma işine tekrardan yöneldim şuan 82 kiloyum dirty bulk var evet işin ucunda mecburum zaten maddi durumum da pek iyi değil kaliteli şeyler yiyemiyorum yağ oranı pek umurum da değil güç sporu ile ilgileniyorum zaten :D

Geçtiğimiz ay yağ oranını bir düşürmeye çalıştım ve düşürdüm de fakat ağırlıklarda aynı gücü kaybetmeye başladım hemen vazgeçip kilo alma işine tekrardan yöneldim şuan 82 kiloyum dirty bulk var evet işin ucunda mecburum zaten maddi durumum da pek iyi değil kaliteli şeyler yiyemiyorum yağ oranı pek umurum da değil güç sporu ile ilgileniyorum zaten :D
Abi konunun daha önce dediğim gibi uzmanı değilim ama 18 kilo almak ve bunları sağlıklı bir şekilde almak müsabık bir sporcu için bile çok zor.Sen dirty bulk yapma kararı almışsan ve tok olmana rağmen yemek yiyebiliyorsan bu kiloyu biraz zorlanmana rağmen er yada geç alırsın.Sana tavsiyem Gainer al.İçindeki şeker ve doymuş yağ dolayısı ile çok çabuk kilo alacaksın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık