Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Gelmiş geçmiş en iyi arc prensesi Aisa’dır nesini sevmedin. Büyük göğüslü, ağlak suratlı suriyeli gibi yardım dilenenlerden mi istiyorsun?
Yanlış anlatmışım. Daha doğrusu araya bir şey girmeyince Aisa'ya sallamışım gibi olmuş. Aisa iyidir. Ama Aisa tayfaya katılacak dersen yav ne alaka denir. Aynısı Tama için de geçerli. Yoksa Tama'yı da beğendim şimdilik.

Yanlış anlatmışım. Daha doğrusu araya bir şey girmeyince Aisa'ya sallamışım gibi olmuş. Aisa iyidir. Ama Aisa tayfaya katılacak dersen yav ne alaka denir. Aynısı Tama için de geçerli. Yoksa Tama'yı da beğendim şimdilik.
Anladım ve haklısın. Zaten ikilem oradan oluşuyor. Normalde tayfaya gelme şansı hiç olmayacak bir küçük kıza ayrıntılar ekleyip kafa bulandırıyor. Ben sadece gerçekçi bakıp gerçekleşen maddelere tik atıyorum.

Tama muhtemelen Ace gibi söz verilip geride bırakılacak ama umudu da kesmemeye çalışıyorum ben binmesi taraftarıyım.

Tama muhtemelen Ace gibi söz verilip geride bırakılacak ama umudu da kesmemeye çalışıyorum ben binmesi taraftarıyım.
Belki miço olarak katılabilir diye düşünüyorum ben de. Shanks nasıl zamanında Roger’ın gemide miçoydu, Tama da ayak işlerini yapacak ufak miço hesabı belki alınabilir.

Belki miço olarak katılabilir diye düşünüyorum ben de. Shanks nasıl zamanında Roger’ın gemide miçoydu, Tama da ayak işlerini yapacak ufak miço hesabı belki alınabilir.
Yine bir çıkmaz , Shanks veya kızılburun ne zaman miço oldu ki acaba? Çok küçük durmuyorlardı da ,14 15 varlardı her halde.Belki daha da büyüklerdir.

Yine bir çıkmaz , Shanks veya kızılburun ne zaman miço oldu ki acaba? Çok küçük durmuyorlardı da ,14 15 varlardı her halde.Belki daha da büyüklerdir.
En olası ihtimal olarak düşündüm. Çünkü diğer türlü katılma imkanı yok gibi Ace’in sözü, Luffy’nin sözü diye diye kız loopa girecek.:D

Discord'da dinlemiştim bu teoriyi Chaos'tan ama okuyunca daha anlaşılır oldu, iyi bir anlatıcı değilsin Chaos hitabet dersi al azıcık :D Eline sağlık Tilqi çok güzel bir derleme olmuş tamamını sıkılmadan, bir solukta okudum :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık