Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

2.Nami = Robin
  • İkisi de tayfaya başlangıçta geçici olarak katıldı.
  • İkisi de Luffy'nin şapkasını kafalarına taktı.
  • İkisi de kurtarıldıktan sonra tayfaya kalıcı geldi.
  • İkisinin de anneleri öldürüldü. (Arlong-Bellmere , Olvia-Buster Call)
  • İkisinin de hayalleri keşif içerir, Nami haritası için Dünya'nın keşfi - Robin Kayıp yüzyıl için tarihin keşfi.
X Gelecek Kadın Üye (2): Görüldüğü üzere bu sıra takip edildiğinde tayfaya katılacak sıradaki üye bir 'Kadın' olacaktır. Gene, katılacak üyenin diğer kadın üyeler ile bir kaç ortak durumunun olması gerekecektir.

-Tayfaya geçici katılacak,
-Luffy'nin şapkasını takacak,
-Luffy ve tayfa tarafından kurtarılacak,
-Annesi geçmişte öldürülmüş olacak.
-Çocukluğunda 'kötü' olarak bilinecek (Nami: Cadı, Robin: Şeytan Çocuk)

2- Tema: Hükümeti kullanarak kötülük yapmak (2. kadın)
  • Arlong denizcilere rüşvet vererek kötülüklerini örtmüştür. /Nami
  • Crocodile Shichibukai ünvanını kullanarak kötülüklerini örtmüştür. /Robin
@Tilqi_Gin buna dokunmadan edemedim. Gelecek kadın üyenin en zor maddesinin yanına bir tik attım. Seri içinde Luffy’nin şapkasını takan 3. Kişi oldu Tama. Ya Oda ağır bait atıyor ve bu kız teklif reddedecek, yada miço hayırlı olsun.

Katılmasın kimse la. Jinbei bile bir katıldı, ben hala tayfadan diye bakamıyom Jinbei'ye.

Yok katılmasın kimse. İstemiyom ben.

@Tilqi_Gin buna dokunmadan edemedim. Gelecek kadın üyenin en zor maddesinin yanına bir tik attım. Seri içinde Luffy’nin şapkasını takan 3. Kişi oldu Tama. Ya Oda ağır bait atıyor ve bu kız teklif reddedecek, yada miço hayırlı olsun.
Oda zorluyor beni. Olmaz, olmasın lütfen. Kız bana Aisa'yı hatırlatıyor aşırı derecede. Gelmeyecek bence ama miço ihtimali arttı, belki de filo olayına falan dahli olur diyeceğim ama pek sanmıyorum.

Oda zorluyor beni. Olmaz, olmasın lütfen. Kız bana Aisa'yı hatırlatıyor aşırı derecede. Gelmeyecek bence ama miço ihtimali arttı, belki de filo olayına falan dahli olur diyeceğim ama pek sanmıyorum.
Gelmiş geçmiş en iyi arc prensesi Aisa’dır nesini sevmedin. Büyük göğüslü, ağlak suratlı suriyeli gibi yardım dilenenlerden mi istiyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık