Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Arkadaşlar tayfaya katılacak kişi Queen olabilir mi?

İki farklı lakabı var, Fanları var, Wano'da ve Udon'da halkın ve mahkumların epeyi başlarını ağrıtmış, Franky ve Usopp gibi icatlar yapıyor, Luffy ile ilk karşılaştığında Luffy'ye yüksek koltuğundan baktı Luffy biraz daha aşağıdaydı.

Olma ihtimali yüksek geldi bana lakin ne olacak da tayfaya katılacak onu bilemem.

Tayfaya katılacak bayan üye Carrot'tur muhtemelen ya da Vivi olabilir diyeceğim de şu anda Wano'da yok. Sabo alıp Wano'ya getirirse o da aranan kriterlere uyuyor. Nami ve Robin'in annesi Vivi'nin de babası öldürüldü muhtemelen.

Queen'in tayfaya katılma ihtimali Akainu'nun tayfaya katılma ihtimali kadar düşük nerdeyse.Söz konusu bile olmaz.Bu adamlar Canavar Korsanları Baş Öncüleri korkunç gaddar ve zalim kişiler.Luffy onu asla tayfaya almaz.

Onimaru. Zoro tarafından tayfaya getirileceğini düşünüyorum. Hele Zoro Shimotsuki soyundan çıkarsa kesin katılacağını düşünüyorum.

Aslındabu saatten sonra direkt tayfaya katılmaktan ziyade gemiye yolcu kontejanından katılacaklarını düşünüyorum. Toki gibi.

Queen'in tayfaya katılma ihtimali Akainu'nun tayfaya katılma ihtimali kadar düşük nerdeyse.Söz konusu bile olmaz.Bu adamlar Canavar Korsanları Baş Öncüleri korkunç gaddar ve zalim kişiler.Luffy onu asla tayfaya almaz.
Ayrıca elini kolunu sallayarak girecek değildir tayfaya. Mesela Kibi Dango yedirerek O-Tama ikisi birden tayfaya katılabilirler belki de. Usopp ve Franky kısmında anlatılan özellikleri taşıyor. Bakalım Wano arcı sonunda tayfaya kimler katılacak

Ben hala cc'nin tayfaya katılmasını istiyorum.Hem bilim adamı, hem logia. Gayet de eglenceli ve güzel karakter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık