Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Labsente

Kuzan mı?? Sabo mu?? :hhh: En sona kalsalar da katılmazlar bunlar. Biri küçüklükten reddetmiş, devrimci. Diğeri bizim tayfa klasmanının çok yukarısında yine devrimci olduğu yada karasakala yardım ettiği düşünülen isim. :fool::fool:
Bilge deyince bir bu ikisi aklıma geldi bunlar da tam bilge sayılmazlar ama. Var mı seri de böyle bilge-alim seviyesinde adamlar en bilgeleri WB idi o da rahmetli oldu.

Bilge deyince bir bu ikisi aklıma geldi bunlar da tam bilge sayılmazlar ama. Var mı seri de böyle bilge-alim seviyesinde adamlar en bilgeleri WB idi o da rahmetli oldu.
Bilge sayabilinecek Vegapunk, CC var. Tıbbi bilge olarak Law, Hogback falan var heralde. Mesleki bilgisi göz önüne alınırsa Franky de bilge gerçi, mekanik olarak. Pek bilge insan yok OP'de ama Franky o kategoriye girer bana göre

Bilge sayabilinecek Vegapunk, CC var. Tıbbi bilge olarak Law, Hogback falan var heralde. Mesleki bilgisi göz önüne alınırsa Franky de bilge gerçi, mekanik olarak. Pek bilge insan yok OP'de ama Franky o kategoriye girer bana göre
Law sadece tıbbi bilgilere sahip değil. Daha önce Zoro şimdilerde Sanji ve Usopp sen ne çok şey biliyorsun öyle dediğine bakarsak o kafada var başka bilgiler. :flaugh: Zou yu bize tanıtırken ki bilgisi, deniz akıntısını bilmesiyle denizler hakkında ki bilgisi,germa hakkında ki bilgisi gibi gibi kim bilir vesile olsa Law'dan öğreneceğimiz başka neler vardır.

CC çok süpriz olur.
Vegapunk 'un yolunun çizilmesi lazım tayfaya. :flaugh:

Law sadece tıbbi bilgilere sahip değil. Daha önce Zoro şimdilerde Sanji ve Usopp sen ne çok şey biliyorsun öyle dediğine bakarsak o kafada var başka bilgiler. :flaugh: Zou yu bize tanıtırken ki bilgisi, deniz akıntısını bilmesiyle denizler hakkında ki bilgisi,germa hakkında ki bilgisi gibi gibi kim bilir vesile olsa Law'dan öğreneceğimiz başka neler vardır.

CC çok süpriz olur.
Yok ya tayfaya elemandan çok bilge diyebileceğim insanları siraladim. Tayfada bu tabire Franky uyuyor bana göre mühendislik, mekanik bilgi olarak.

Cc gelmesin zaten. Herkes istiyordu onu bi aralar :artiz:

CC çok süpriz olur.
Bak bununla ilgili bi forumda vardı. En zeki 15 karakter diye. 3'e gruplandirmişlar. Çoğuna katilmayabilirsin ama yazım dedim gene de. Bana ait değil.

Teknolojik olarak:
  1. Vegapunk
  2. Vinsmoke Judge
  3. Caesar Clown
  4. Franky
  5. Tom
Tıbbi olarak:
  1. Law
  2. Crocus
  3. Kureha
  4. Chopper
  5. Hogback
Rasyonel/Stratejik olarak:
  1. Clover
  2. Sengoku/Tsuru
  3. Benn Beckman
  4. Crocodile
  5. Robin

Son düzenleme:
Bak bununla ilgili bi forumda vardı. En zeki 15 karakter diye. 3'e gruplandirmişlar. Çoğuna katilmayabilirsin ama yazım dedim gene de. Bana ait değil.

Teknolojik olarak:
  1. Vegapunk
  2. Vinsmoke Judge
  3. Caesar Clown
  4. Franky
  5. Tom
Tıbbi olarak:
  1. Law
  2. Crocus
  3. Kureha
  4. Chopper
  5. Hogback
  1. Clover
  2. Sengoku/Tsuru
  3. Benn Beckman
  4. Crocodile
  5. Robin

Son zamanlarda şunun farkına vardım. Arkadaşım aydınlattı. :flaugh: Chopper'ın hayali en iyi doktor olmak diye aklımda kalmış ama meğerse doktorluktan ziyade her hastalığı iyileştiren ilaç üretmekmiş. Baktığın zaman Chopper Bilimsel kategori de yer almalı. İşi daha çok laboratuvarlık. Teknolojiden ayrılıp Chopper a eşlik edecek en güzel isim orada CC duruyor. :fool:

Teknolojik olarak:
  1. Vegapunk
  2. Vinsmoke Judge
  3. Caesar Clown
  4. Franky
  5. Tom
Tıbbi olarak:
  1. Law
  2. Crocus
  3. Kureha
  4. Chopper
  5. Hogback
  1. Clover
  2. Sengoku/Tsuru
  3. Benn Beckman
  4. Crocodile
  5. Robin
15'de 1 hata var. :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık