Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Wb gibi bir adam bir daha gelmez.Adamın motivasyonundan tut karakterine kadar bambaşka bir adam.

Ha sorduğun şey rekabet olarak Luffynin mutlak hakimiyetinin önündeki engel ise o kişinin Kid olduğu bariz bence.Mangaka da baya yatırım yapıyor Kid'e.
Law daha akıllı ve babacan olabilirmiş ona ne diyorsun sollar mı seninkini ? :)

Mevzu peygamberi çarmıha germek ise akla başka kim gelir ki :rolleyes:
İşte dinsizin hakkından imansız şenks geldi. :hhh::hhh:İnananları dua edenleri ibadet edenleri çarmıhlıyordu.Yukarıdan da müdahale olmayınca olaya imansız ihtiyarların adamı el attı. :D

WB kadar konum açısından Luffy'e denk sayılabilecek çapta olur mu bilmem Kid. Ama yonko diyeceğimiz seviyede olacağı kesin. Kid ve Zoro kadar yükselecek başka korsan olmaz. Low nedir ya?
Herkes karakterleri kıyaslamış. Beyazsakal sempatisi uyandıracak karakter diye sorulmuyor, güç ve konum olarak soruluyor. Bundan 10 yıl sonra birbirleriyle yumruk tokuşturup, ardından yemek yarışına girip, iki kelam muhabbet edecek tip dediğimizde akla Kid geliyor.
Ellerine sağlık Mw.
Tebrik ediyorum doğru noktadan yakalamışsın.Güç ve konum olarak soruyorum ve tabii hem dost hem düşman olma anlamında.

Law çok ezmişsin bak şimdi fanları akacak ortama. :D

Teşekkür ederim muhabbet olsun diye açtım.

Hayır.Ağır karakter yok.Luffy ye eşlik edecek novalardan 3 isim var.Bege drake ve urouge.Drake denizci elendi,bege aile babası elendi urog da o işlerde tarağı yok.Kid desek tayfa nanay kendisi nanay ama mangaka gaz vermeye çalışıyor hala nedense.Law dan yürürsek yolda kalırız poşet malum :D Nova dışı bir tek jimbei var akıllı uslu o da tayfada zati.Yok işte kimi tutsak elimizde kalıyor.

Law daha akıllı ve babacan olabilirmiş ona ne diyorsun sollar mı seninkini ? :)

İşte dinsizin hakkından imansız şenks geldi. :hhh::hhh:İnananları dua edenleri ibadet edenleri çarmıhlıyordu.Yukarıdan da müdahale olmayınca olaya imansız ihtiyarların adamı el attı. :D

Tebrik ediyorum doğru noktadan yakalamışsın.Güç ve konum olarak soruyorum ve tabii hem dost hem düşman olma anlamında.

Law çok ezmişsin bak şimdi fanları akacak ortama. :D

Teşekkür ederim muhabbet olsun diye açtım.
Lawdan olsa olsa Luffynin sıçıp sıvadiklarını dolduracak poşet olur.

Yaşın da etkisi var muhakkak ama tarz olarak da o tarz bir karakter şu ana kadar göze çarpmadı. Fakat duygu ve planlı davranış bakımdan biraz law benziyor diyebiliriz. Roger ve Shirohige aynı yolun iki yolcusu değildiler. Dolayısıyla düşman demek çok makul değil. Bana öyle geliyor ki law tarihi öğrense tatmin olur. Zaten çok kral olmak gibi bir amacı olsa bu şekilde tayfa toplamazdı herhalde.

Oda'nın Luffy'ye denk birini çizmeye niyeti yok. Sonuçta beklenen mesih, müjdelenmiş kişi vs vs.
Ama sürekli Luffy ile beraber çizmesinden ötürü Law ve Kidd'i bir potada eritip "aha da size yeni nesil Whitebeard" demeye çalıştığını düşünüyorum. Bu yaptığı her ne kadar hoşuma gitmese de niyeti bu gibi geliyor bana.
Bense ikili ilişkileri bakımından Kid'i Xebex, Law Whitebeard'ı olarak görüyorum.

Weevil olmaz zaten MW da yazmış, gücü onu karşılayabilrcek olsa da tavırları o yönde değil. Aynı şekilde kimi güç kimi ise hayalleri yönüyle bu çizgiye uymayanlar var.
Law
Kid
Smoothie

Bunlar geleceğin korsanları olacak fakat Luffy'nin tam bir dengi olmaz.

Teach ile dostluk kurabilirse cevap Teach olur. Luffy zaten düşmanlık güdecek bir tip değil. Teach et verir, barışırlar.

Urouge reyiz yeni Kaido, Bonney-çan ise yeni Linlin olacak. Bunlar elendi. Yeni Şanks ise Drake olur. Diğerleri ise hep yancı Luffy'e, onlardan bir cacık olmaz.

Teach ile dostluk kurabilirse cevap Teach olur. Luffy zaten düşmanlık güdecek bir tip değil. Teach et verir, barışırlar.

Urouge reyiz yeni Kaido, Bonney-çan ise yeni Linlin olacak. Bunlar elendi. Yeni Şanks ise Drake olur. Diğerleri ise hep yancı Luffy'e, onlardan bir cacık olmaz.
Şu kısmı okurken Drake'in güçten değil de denizci olduğu için Şenks olmasını bir düşününce komik oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık