Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Wb gibi bir adam bir daha gelmez.Adamın motivasyonundan tut karakterine kadar bambaşka bir adam.

Ha sorduğun şey rekabet olarak Luffynin mutlak hakimiyetinin önündeki engel ise o kişinin Kid olduğu bariz bence.Mangaka da baya yatırım yapıyor Kid'e.

Ha sorduğun şey rekabet olarak Luffynin mutlak hakimiyetinin önündeki engel ise o kişinin Kid olduğu bariz bence.Mangaka da baya yatırım yapıyor Kid'e
Ben de öyle düşünüyordum ama Luffy'nin bildiğin kehanet çocuğu çıkması, yüz yıllardır beklenen kişi olması falan derken, o tür bir rekabetin yaşanma ihtimali azaldı bence.

Bege daha güçlü olsa Bege diyebilirdim. Jinbe'de de öyle bir potansiyel vardı ama tayfaya katıldı. Katakuri tam uyuyor bence bu konuma. Ama hepsinin eksi de Luffy'ye göre yaşlı olmaları.

Bu durumda en büyük rakip Kid gibi duruyor. Law sanki birkaç sene sonra korsanlıktan elini eteğini çekecekmiş gibi bir havada.

WB kadar konum açısından Luffy'e denk sayılabilecek çapta olur mu bilmem Kid. Ama yonko diyeceğimiz seviyede olacağı kesin. Kid ve Zoro kadar yükselecek başka korsan olmaz. Low nedir ya?
Herkes karakterleri kıyaslamış. Beyazsakal sempatisi uyandıracak karakter diye sorulmuyor, güç ve konum olarak soruluyor. Bundan 10 yıl sonra birbirleriyle yumruk tokuşturup, ardından yemek yarışına girip, iki kelam muhabbet edecek tip dediğimizde akla Kid geliyor.
Ellerine sağlık Mw.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık