Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Yok mu bu gece bizi uyutmayacak bir delikanlı.
Olayı yaşayan ben bile etkisini taş çatlasın bir haftada atmışken sen şimdi o kadar etkilenmezsin de anlatayım bakalım. Benim başıma gelen iki olay var. Şu şöyle olmuş bu böyle olmuş deyip ilim bilim efendi diye kafa ütülenemeyecek tarzda. Rahatsız olursanız yalan söylediğimi varsayın.

Küçükken gündüz vakti kuzenlerle mezarda yürüyoruz su doldurmak için. Büyük geniş bir alan var daha mezar yok yürüdüğümüz alanda hava açık otlar küçük en arkada ben yürüyorum ve bizim yakınımızda bizden başka insan yok. Öne doğru itildim sırt bel arası bir yerden şiddetlice itti beni bir şey. Rüzgar esmiyordu rüzgar olamaz zaten rüzgar logiası yemiş biri yumruk atmadıkça tek bir alanda o etkiyi hissetmezsin. Yere düştüm kuzenler ne yapıyorsun dedi onlara çarptım çünkü. Arkaya döndüm hiç kimse yok sonra böyle böyle oldu dedim "hee" deyip devam ettiler ben de devam ettim susamıştım zaten.

İkinci olay mahallede geldi başıma. Bahçeli iki katlı yıkık dökük bir villa vardı bizim için inanılmaz bir oyun alanı tabi. Sürekli oraya girerdik bir gün gene girdim gündüz vakti karşımda balık etli teyzelere benzeyen biri var ama insan değil. İnsan olmadığı net. Öğlen vakti önümde herhangi bir engel yokken herhangi bir görme bozukluğum da yokken gördüğüm bir şey bu. Donakaldım bana bakıp kalın bir ses tonuyla ne var dedi bir şey yok deyip çıktım oradan öyle bir deparı basmışım ki anında bizim çocukların yanındayım. Önce inanmadılar sonra kalbimin atletimi ittirecek kadar hızlı attığını görünce yüzüme falan bakınca yüzleri düştü. Gördüğüm şeye benzer bir silueti benden önce ve sonra görenler de olmuş yıllar sonra öğrendim. Tabi gene devam makaraya ama çokta şeetmemek lazım. Sıkıntılı mevzular.

Son düzenleme:
Bir tanesini söyliyeyim,gece 3 gibiydi herkes uyumuştu korkmaya başladım, birden biri boom diye ses çıkarttı birşey,evdeki kimsenin sesine benzemiyordu yani herkes uyur bizde evin içinden 5 6 metre ya var ya yok aramızda sesin.

Olayı yaşayan ben bile etkisini taş çatlasın bir haftada atmışken sen şimdi o kadar etkilenmezsin de anlatayım bakalım. Benim başıma gelen iki olay var. Şu şöyle olmuş bu böyle olmuş deyip ilim bilim efendi diye kafa ütülenemeyecek tarzda. Rahatsız olursanız yalan söylediğimi varsayın.

Küçükken gündüz vakti kuzenlerle mezarda yürüyoruz su doldurmak için. Büyük geniş bir alan var daha mezar yok yürüdüğümüz alanda hava açık otlar küçük en arkada ben yürüyorum ve bizim yakınımızda bizden başka insan yok. Öne doğru itildim sırt bel arası bir yerden şiddetlice itti beni bir şey. Rüzgar esmiyordu rüzgar olamaz zaten rüzgar logiası yemiş biri yumruk atmadıkça tek bir alanda o etkiyi hissetmezsin. Yere düştüm kuzenler ne yapıyorsun dedi onlara çarptım çünkü. Arkaya döndüm hiç kimse yok sonra böyle böyle oldu dedim "hee" deyip devam ettiler ben de devam ettim susamıştım zaten.

İkinci olay mahallede geldi başıma. Bahçeli iki katlı yıkık dökük bir villa vardı bizim için inanılmaz bir oyun alanı tabi. Sürekli oraya girerdik bir gün gene girdim gündüz vakti karşımda balık etli teyzelere benzeyen biri var ama insan değil. İnsan olmadığı net. Öğlen vakti önümde herhangi bir engel yokken herhangi bir görme bozukluğum da yokken gördüğüm bir şey bu. Donakaldım bana bakıp kalın bir ses tonuyla ne var dedi bir şey yok deyip çıktım oradan öyle bir deparı basmışım ki anında bizim çocukların yanındayım. Önce inanmadılar son kalbimin atletimi ittirecek kadar hızlı attığını görünce yüzüme falan bakınca yüzleri düştü. Gördüğüm şeye benzer bir silueti benden önce ve sonra görenler de olmuş yıllar sonra öğrendim. Tabi gene devam makaraya ama çokta şeetmemek lazım. Sıkıntılı mevzular.
O villaya girdin mi daha sonra? :d

Önce ben başlayayım.

Üniversite zamanında yurtta kalırken bir ara namaza başlamaya karar vermiştim. Youtube'dan dini videoları hocaları falan dinliyordum, namazla ilgili yazılar okuyordum.
Bir tanesinde bir hoca şöyle bir şey söylemişti:

"İnsanları sabah namazına kaldırmakla görevli melekler vardır. Yatmadan önce 3 defa Kevser Suresini okuyup bu meleklere dua ederseniz, onlar sizi namaza uyandırırlar. Eğer kalkmazsanız sizi yataktan aşağı iterler."

Bir başka yerde de "Eğer kırk gün boyunca sabah namazına kalkarsanız bir daha hiç namazı bırakmazsınız." diye okumuştum.

Ben bu ikisini birleştirdim. Yatmadan önce 3 defa sureyi okuduktan sonra o görevli meleklere "beni kırk gün boyunca namaza kaldırın" diye dua edip yattım.

Gecenin köründe bir anda gözlerim açıldı uyandım. Hemen aklıma o ettiğim dua falan geldi onları düşünürken tekrar uyuyakalmışım. Tam dalmışken bir anda sanki birileri benim yatağıma doğru koşuyormuş gibi odada patır kütür ayak sesleri gelince irkilerek uyandım birden. Ondan sonra daha uyumadım.

Bu olayın ardından bir iki gün boyunca hep uyurken rüyalarımda böyle tam görülmeyen dumansı varlıklar gelip, vücudumu sarıp sıkarak uyandırıyorlardı. İşin garibi namaz vakti falan da olmuyordu, gece 1-2 civarlarında oluyordu hep.

Neyse önceden beri tanıdığım sevdiğim bir hoca vardı onu arayıp durumu anlattım. O da bana "Sen meleklere değil Allaha dua et. Boş ver melekleri." dedi ve bir kaç gün boyunca bir kaç tane zırh mahiyetinde sureyi okumamı söyledi. Geçmezse tekrar ara dedi. Okumaya başladığım ilk geceden itibaren bir daha hiç böyle bir şey yaşamadım.

Benim yaşadığım ve açıklayamadığım olay da böyle işte. O odada koşanlar kimdi neydi hiç bilmiyorum.

Sizin de böyle olaylarınız varsa anlatın lütfen.
Bana da çok kez oldu böyle bu aralar yok ama,uykuyla uyanıklık arasında oluyor ,yatarken geleceğini hissediyorsun birde içine bir korku doluyor bir kere uykuyu bastıranca görmemek için kendimi zorla uyandırdım.

Şunu deneyenler varsa bir yazsa. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık