Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Yanlış Bilinen Gerçekler

Bu adam birileri gibi korsancılık oynamıyor gerçek KORSAN!! kendisi. Yağmalar, kandırır, öldürür, esir alır, satar, yalan söyler ..... uzayıp gider. Gerçek korsan görmek istemeyen Wano Bitene kadar serisi bıraksın bence.

Şerefsiz karakteri sevmeyi kendine yediremeyen olabilir.

Kaido şerefsiz oğlu şerefsizdir. Yaptıklarını suç olarak gören de öznel yorum yapıyormuş. :D
Kaido'yu şerefsiz ya da karkatersiz olarak düşünmüyorum, adam amaçlarına ulaşmak için yapması gerekeni yapmış. Yani olayın etik kısmına çok takılmıyorum.

Bu olayda daha çok gözüme batan taraf Oden, evrende bu kadar saf bir adam olamaz. Bildiğin Wano'nun işgaline göz yummuş. Sonrada Oda böyle bir adamı önümüze kahraman olarak sunuyor, saçmalığın alası bu asıl.

Kaido'yu şerefsiz ya da karkatersiz olarak düşünmüyorum, adam amaçlarına ulaşmak için yapması gerekeni yapmış. Yani olayın etik kısmına çok takılmıyorum.

Bu olayda daha çok gözüme batan taraf Oden, evrende bu kadar saf bir adam olamaz. Bildiğin Wano'nun işgaline göz yummuş. Sonrada Oda böyle bir adamı önümüze kahraman olarak sunuyor, saçmalığın alası bu asıl.
Kaido tabi ki kendi çıkarları için yaptı da, yumuşatmaya çalışmaya gerek yok senin yazdığın gibi. Karakter kötü ise kötüdür.

Oden'in hikayesinde baya sıkıntılar var. Yaptığı saflıklar sonrası onu kahraman olarak görmeyeni anlarım.

Pardon da ben mi bir şeyi gözden kaçırdım ? Kaido'nun şerefsiz ve kalleş olmadığına dair argümanlar sunmamışsın ki bize . Kaido'nun şerefsiz ve kalleş olmasının muhtemel nedenini ve bu nedenlerden ötürü şu an ki haline ( Şerefsiz ve kalleş ) bürünmesinin tabii olduğunu söylemişsin . Kaido'nun bugün ki haline bürünmesine neden olan şey , yani yaşadığı hayat ve korsan olması yaptığı eylemlerin şerefsizlik ve kalleşlik olmasına engel olur nitelikte değil bence . Eline sağlık yine de . Ayrıca bence Kaido'nun şerefsiz olmasında bir sorun yok . Sevecekseniz böyle sevin .
:alkis::good::sapkali:

Gerçekten kimsenin göremediği gerçeklere ışık tutmuş,bizi bilgi sabunuyla köpürtmüş bir yazı.Kötü karakterin kötü olduğu için sevilmemesi yeni görülen birşey değil o yüzden çokta şeyapma

Pardon da ben mi bir şeyi gözden kaçırdım ? Kaido'nun şerefsiz ve kalleş olmadığına dair argümanlar sunmamışsın ki bize . Kaido'nun şerefsiz ve kalleş olmasının muhtemel nedenini ve bu nedenlerden ötürü şu an ki haline ( Şerefsiz ve kalleş ) bürünmesinin tabii olduğunu söylemişsin . Kaido'nun bugün ki haline bürünmesine neden olan şey , yani yaşadığı hayat ve korsan olması yaptığı eylemlerin şerefsizlik ve kalleşlik olmasına engel olur nitelikte değil bence . Eline sağlık yine de . Ayrıca bence Kaido'nun şerefsiz olmasında bir sorun yok . Sevecekseniz böyle sevin .
Şerefsizlik ve kalleşlik tanımını Kaido'ya yapıyorsanız, bütün korsanlara da aynı tanımı yapacaksınız. İşte gerçek bir korsan, şerefsiz kahpe ve it bir dünyanın hak ettiği bir türden.

" Ben sizin günahlarınız, saflık ve aptallığınızın bir cezasıyım! Siz haddi aştınız ve Goda beni size ceza olarak gönderdi! "

Kaido Baba!

Abi bir karakteri seviyorsanız olduğu gibi sevin. Kaido sadece şerefsiz değil ayrıca büyük bir kahpedir. Teke tekte gerçekten alıyormuş ama adilik yaparak. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık