Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wit Studio One Piece Remake

Nasıl yani Toei'de mi olacak işin içinde yoksa.. netflix iki stüdyoyla da anlaştığı için mi bu şekil paylaşılmış? Çıldırtmasınlar la adamı ne Toeiymiş arkadaş kanser hücresi gibi
Anime şeklinde yayın hakkına Toei sahip olduğu için onunla iş birliği yapılmadan anime çekemezler. İşin kendisine elleşmese bile orada ismi yazar.

one piece seinen bir seri olarak remake olsa hatalar ve boşluklar kapatılsa çok daha iyi olmaz mı? mangası ne ki animesi ne kadar iyi olsun? yetişkin dünyası üzerine inşa edilmiş klasik çocuk mangası. konusu, dünya inşası vs. çok iyi ancak işlenişi çok çocuksu ve hatalar ile dolu. özellikle marineford zamanı en iyi arclarından biri olmasına rağmen haki kavramının tam oturmamış olması ciddi sorundur benim gözümde. bu gibi bir çok açığı var serinin. bunlar üzerinden remake yapılmalı bence. bana kalırsa one piecein sıkıntısı animesi değil.
Eksikler ve boşluklar var haklısın ama animesi de izlenilecek gibi değil artık. Dragon ball'a döndü seri.

Kesinlikle boşluklar doldurulmalı. 1000 bölüm geçti artık kendileri bile foreshadowing yapabilir. Mesela hakiden daha önce bahsedilmeli çünkü artık hikayenin ne olduğu belli. İğrenç olsa bile nikayı artık köydeki adam bile bildiği için önceden bahsedilmeli, umarım yaparlar.

Eksikler ve boşluklar var haklısın ama animesi de izlenilecek gibi değil artık. Dragon ball'a döndü seri.
demek istediğim animesinden önce mangası sıfırdan mantığa oturtularak oluşturmalıydı. yoksa animesinin aşırı kötü olduğunu ben de biliyorum. wanoda birkaç bölüm baktım epilepsi hastası olmayana bile nöbet geçirtir.

Uzun soluklu seri yapan Toei ile sezonluk anime yapıp dalgasına bakan Wit Studio'yu şurada karşılaştıranları gördükçe kalbim sıkıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık