Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wit Studio One Piece Remake

One Piece'nin mevcut animesi global ölçekte Netflixte yok. Brezilya'da falan var sanırım.

Şimdi netflix böyle bir şey paylaşmış. Bu güncel bölümlerin global ölçekte Netflix'te yayınlanacağı anlamına geliyor sanırım.

Tabii bunun wit studio'nun yapacağı remake ile ilgisi yok ama buraya atayım dedim.

Yani Netflix sadece remake olarak değil mevcut animenin de ekmeğini yemek istiyor sanırım.

One Piece'nin mevcut animesi global ölçekte Netflixte yok. Brezilya'da falan var sanırım.

Şimdi netflix böyle bir şey paylaşmış. Bu güncel bölümlerin global ölçekte Netflix'te yayınlanacağı anlamına geliyor sanırım.

Tabii bunun wit studio'nun yapacağı remake ile ilgisi yok ama buraya atayım dedim.

Yani Netflix sadece remake olarak değil mevcut animenin de ekmeğini yemek istiyor sanırım.

Evet egghead arcından itibaren güncel olarak netflix üzerinden izlenebilecek ama önceki bölümleri olacak mı o bilinmiyor. Ayrıca Netflix Türkiye'de hiç olmayabilir bile. Twitter hesaplarına baktım bir paylaşım yok

Biz bunu daha önce izledik. Jetgiller bu.

Animasyon tarzı o yüzden daha batılı oldu bu sezon sanırım :fool: :fool: One Piece global bir marka olmaya çalışıyor

one piece seinen bir seri olarak remake olsa hatalar ve boşluklar kapatılsa çok daha iyi olmaz mı? mangası ne ki animesi ne kadar iyi olsun? yetişkin dünyası üzerine inşa edilmiş klasik çocuk mangası. konusu, dünya inşası vs. çok iyi ancak işlenişi çok çocuksu ve hatalar ile dolu. özellikle marineford zamanı en iyi arclarından biri olmasına rağmen haki kavramının tam oturmamış olması ciddi sorundur benim gözümde. bu gibi bir çok açığı var serinin. bunlar üzerinden remake yapılmalı bence. bana kalırsa one piecein sıkıntısı animesi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık