Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Kötü Bölümü

Wano'nun en kötü bölümü

• Kullanılan toplam oy
    29
Yani evet, sıkıntılı durumlar ama Wano'nun en kötü bölümü der miydim bilmiyorum.
Min 15 yıldır beklenilen bir olay vardı. Çok değil ya iki sayfa fazladan dövüş çizecekti altı üstü. Veya hadi dövüşü çizmedin. Bari 3 gün dövüştüler dedikten sonra "fairy tail loncasına" çevirme savaş alanını. Serinin tepesindeki iki insana böyle ucuz, tembel retcon atılan bölümü listeye eklemek durumunda kaldım:/
Yoksa evet, ilk okurken çok fena çoşmuştum ben de. Ama dönüp bakıyorsun. "Bunu neden yaptı" sorusundan fazlası geçmiyor elimize.

WB ezemedi Roger'ı diye kötü mü oluyor?
İki şeyin mantığı yoktu.
Birincisi o tayfalar arasındaki dövüş nasıl dengede gidiyor ? Anlamsız.
İkincisi, eğer WB vs Roger dövüşünü göstermeyeceksen, ne göstereceksin ? Ne gösterebilirsin bundan daha fazla heyecan uyandıracak ? bunun kadar heyecan uyandıracak üç beş bir şey var mıdır ? Vardır ama bundan fazlası yok ve göstermiyor. Roger kazanır, WB kazanır, onlardan sonuç çıkmaz Roger tayfası kazanır vesaire bunların hepsi bana uyardı.

Sonuç olarak zaten bu iki olay tek başlarına o kadar büyütülecek şeyler değiller benim bu bölümde büyüttüğüm mesele Oda'nın yazarlığının ortaya çıkması çok korkak bir kalemi var.

Bölümden çok bu arc nasıl kötü olabildi ben ona şaşırıyorum halen, elindeki karakterlere bak çıkan arca bak.

Roger ve Beyazsakal bölümüne ne olursa olsun kötü diyemem ben ya. Op'de en çok heyecanlandıran bölümler arasına girer ama bundan çok çok daha iyisi olabilirdi. Kötüdense potansiyelini en çok harcamış bölüm derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık