Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Kim Gelecek?

Kim Katılır?

• Kullanılan toplam oy
    69
Kim gelebilir emin değilim ancak bence güç olarak Zoro altı Sanji üstü bir karakter gelmeli çünkü ben her tayfa üyesini ayrı ayrı seviyor olmama rağmen Hasır Şapka Korsanlarını bütün olarak maalesef yetersiz görüyorum.

Big boss ve etkili yan karakterler karşısında Luffy,Zoro ve Sanji dışında tayfadan kimse güven vermiyor bana açıkçası

yamato biraz zorlama değilmi carrotda gelmez şöyle der : pedronun isteğini devam ettirmeliyim falan filan jinbei geldi ya boşverin ikisinide sallaya sallaya döver :D

Kim gelebilir emin değilim ancak bence güç olarak Zoro altı Sanji üstü bir karakter gelmeli çünkü ben her tayfa üyesini ayrı ayrı seviyor olmama rağmen Hasır Şapka Korsanlarını bütün olarak maalesef yetersiz görüyorum.

Big boss ve etkili yan karakterler karşısında Luffy,Zoro ve Sanji dışında tayfadan kimse güven vermiyor bana açıkçası
bana tek güven vermeyen nami onun dışında hepsi güçlü çünkü chopper ve usopp hem çok kullanışlılar hemde o kadar çeşitli atak ve taktikleri varki her yerde işe yarıyorlar ama nami yük gibi geliyor

bana tek güven vermeyen nami onun dışında hepsi güçlü çünkü chopper ve usopp hem çok kullanışlılar hemde o kadar çeşitli atak ve taktikleri varki her yerde işe yarıyorlar ama nami yük gibi geliyor
Kesinlikle kullanışlı kişiler katılıyorum sana fakat sadece demek istediğim hiçbir arc içinde (istisnalar dışında) Monster Trio dışında "ya bu karakter cidden bayağı güçlü kesinlikle şu önemli karakteri devirebilir vb" gibi bir cümle kuramadık ya da en azından ben kuramadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık