Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Kim Gelecek?

Kim Katılır?

• Kullanılan toplam oy
    69
Şunun mükemmelliğine bak ya. Kendini Kozuki Oden zanneden bir kadından daha çekici ne olabilir bilmiyorum.
Küçüklüğünden beri adadan çıkamayan birisi denizlere açılmalı ya. Dış dünyayla tek bağlantısı Oden'in günlüğüydü, tabi ki bu kadar kafayı takacak. Ne bir Bellmere'i ne de Zeff'i vardı kızın. :( tutunduğu tek şey olan Oden ve onun maceraları, benzer maceraları yaşamasını isterim. Hem bu maceralarının sonunda yavaş yavaş Oden olmayı bırakır.

Tayfa üyesinden çok yolculuğa katılacak olmaları dışında bir problem yok. İkisi de gemide olacak ama illa ki birini seçmemiz gerekiyorsa yamato derim. Gücü hakkında bir bilgimiz yok ama ben onu shısı seviyesi olduğunu düşünüyorum. yamato +1 verdim

Oda karakter temellerinin de gereksiz gizemli olmasını seviyor. Nami'nin temeli bile hala açıklanmamış. Yani gelecek karakterin temeli de ayrıca işlenir. Bundan yola çıkarsak Yamato'nun çocukluğudur annesidir derken bir arka plan hikayesi olur ama Carrot'un bi olayı yok. Yani Yamato daha önde. Tabi ben Carrot'un hikayesini tayfada bulmasını tercih ederim ama sOda bey eder mi bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık