Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Katılacak Kişiler-Ordular-Silahlar

Kim ve Neler Katılır-Kullanılır?

• King

Kullanılan: 1 2.6%
  • Queen

• Jack

Kullanılan: 0 0.0%
  • Who's Who

• X Drake

Kullanılan: 12 30.8%
  • Black Maria

Kullanılan: 3 7.7%
  • Sasaki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ulti-Page One

Kullanılan: 4 10.3%
  • Shinuchi (Hawkins,Apoo ve Diğer Elitler)

Kullanılan: 2 5.1%
  • Numbers

Kullanılan: 2 5.1%
  • Canavar Korsanları Ordusu

• Samuraylar-Minkler-Yamato

Kullanılan: 26 66.7%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 14 35.9%
  • Tayfa o silahları,sanayileri ve gemileri kullanmaz,Wano'da bırakırlar.

Kullanılan: 13 33.3%
  • Tayfa bütün o silahları,sanayileri ve gemileri kullanır ve kendini geliştirir.

Kullanılan: 9 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    39
Ne yani şimdi büyük bir savaş çıksa wanodan Luffy ye destek gelmeyecek mi bende tayfaya kimse katılmaz diyorum (Yamato katılır belki) yukarıda yazan isimler tayfaya katılacak diyen arkadaşın psikolojisine baktırmak lazım o ayrı @Amiral Sakazuki alınmak yok kardeşim
yardıma gelir dememiş katılır demiş zaten. ama geleceklerini de düşünmüyorum. bunlar gelir demek bana rikuo'nun da ordusu gelir, alabasta'dan pell'de gelir, hatta antik silah olarak shirahoshi de gelir demek gibi geliyor

yardıma gelir dememiş katılır demiş zaten. ama geleceklerini de düşünmüyorum. bunlar gelir demek bana rikuo'nun da ordusu gelir, alabasta'dan pell'de gelir, hatta antik silah olarak shirahoshi de gelir demek gibi geliyor
Odanın açıklaması açık çok büyük bir savaş olacak hepsininde katılması muhtemel, sen filo Luffy nin felsefesine ters demişsin bende diyorumki istediği kadar ters olsun ihtiyacı olacağını biliyoruz

İlk üçlü zaten katılmazlar, katılmaları için hiç bir sebep yok. F6'nın tamamının katılma olasılığı var ama ben P1-Ulti-BM-XD'in katılacağını düşünüyorum. Apoo katılmaz, Hawkins de keza. Canavar Korsanları diye bir oluşum kalmayabilir, kalsa da neden katılsınlar? Luffy istemez başta.Samuraylar-Minkler ve Yamato şuan katılmış sayılırlar zaten. Beyazsakal Korsanları tamamen katılmaz ama olası savaş durumunda destek olabilir bir bölümü. Diğer teçhizatı kendilerine alabilirler ama kimyasal ve sanayi gibi doğaya zarar veren şeyleri yok edeceklerdir.

Düzeltme olarak; Bu kişiler tayfaya değil, filoya katılabilirler veya sadece müttefik olurlar. Bu saatten sonra tayfada yeni bir üye görmeyeceğiz diye düşünüyorum.

Git 985. Sayı'yı tekrar oku. :/
Hatta orochi sandığını düşününce, wano'yu tekrar okusan daha iyi olacak. :D
Hayır canım yanlış anladın senin gönderdiğin resim (OP dışından biliyorum) japonyada shogun resmi e shogun Orochi olduğuna göre ve Orochinin ölmediğini düşünenler olduğuna göre Orochi tayfaya katılacak dedin sandım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık