Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Tayfaya Katılacak Kişiler-Ordular-Silahlar

Kim ve Neler Katılır-Kullanılır?

• King

Kullanılan: 1 2.6%
  • Queen

• Jack

Kullanılan: 0 0.0%
  • Who's Who

• X Drake

Kullanılan: 12 30.8%
  • Black Maria

Kullanılan: 3 7.7%
  • Sasaki

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ulti-Page One

Kullanılan: 4 10.3%
  • Shinuchi (Hawkins,Apoo ve Diğer Elitler)

Kullanılan: 2 5.1%
  • Numbers

Kullanılan: 2 5.1%
  • Canavar Korsanları Ordusu

• Samuraylar-Minkler-Yamato

Kullanılan: 26 66.7%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 14 35.9%
  • Tayfa o silahları,sanayileri ve gemileri kullanmaz,Wano'da bırakırlar.

Kullanılan: 13 33.3%
  • Tayfa bütün o silahları,sanayileri ve gemileri kullanır ve kendini geliştirir.

Kullanılan: 9 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    39
Bence artık tayfaya kimse katılmayacak. Bugüne kadar gelenler için tayfayla hep derin bir bağ oluşturuldu.
Şu saatten sonra Sunny'de anca yolculuk eden olur.

Yamato bebeğim her türlü tayfada. Şu an bizimkilere yardım eden kim var kim yoksa Kid, Drake hariç hepsi müttefik olarak kalırlar. Onun dışında kaioreskiden zırh yapabilir Franky, mermi ve kelepçe falan da toplarlar lazım olunca kullanmak için. Başka bir şeye zaten gerek yok

Luffy, wano arcı bittiğin de baya büyük bir filoya sahip olacağı kesin. 9 kın ölmezse luffy'nin sadık köpeği olurlar (yeni oden luffy olur). Dress de ki filo da katılır bunlara, sonra sal gitsin. Tüm denizleri fethedecek güce kavuşan luffy kk olur ve raftele ulaşır.

Bu kişiler imparatorların altında olan kişiler,çoğu yenildiği için katılıyor zaten.Özellikle Ulti gibi kişilerin katılma olasılığı da yükse.Ayrıca Luffy bir İmpartor olacak özünde.Büyük bir orduya ihtiyacı var.10 kişiyle mi hükümeti basacaklar
abi o zaman önüne gelen tayfaya katılsın bu nasıl fikir yürütmek. O zaman Marco da kalan WB üyeleri ile gelsin Mihawk da gelsin Croco da gelsin herkes gelsin. Dingo'nun ahırına dönsün tayfa. Gelen geçen dolsun...
Hasır Şapka Filosuna katılacak mı katılsın ona bir şey demem bak Hancock ablamızdır dostane ilişkiler içerisinde uzaktan destekler. Balıkadam Arc'ında Kral Neptün tayfaya katıldı mı hayır ama Hasırşapkalı çocuğu destekleriz ve onun himayesine gireriz gerekirse dedi( Tam olarak bunu mu dedi emin olamadım ama anladın sen). Özetle dost olmak ayrı müttefik olmak ayrı tayfadan olmak apayrı bir durum.
Balıkadam adası Alabasta Water-7 Minkler samuraylar müttefikimiz olsun desteklesinler ne güzel ama gidip de herkes tayfadan olsun demeyelim bence olmamalı da

1 samuray mutlaka gelir bence. Franky'de silahlara filan bakıp vücudunda değişiklikler yapabilir ama tipi şimdiki hâlinden bile kötü olacaksa yapmasın öyle bir şey.

Kid hariç süpernovalardan müttefik olmak isteyenler çıkabilir. Bunun yanı sıra uçan altılıdan mutlaka katılım olacaktır. Yamato ölecek... Başka da bir şey çıkmaz sanırım.

abi o zaman önüne gelen tayfaya katılsın bu nasıl fikir yürütmek. O zaman Marco da kalan WB üyeleri ile gelsin Mihawk da gelsin Croco da gelsin herkes gelsin. Dingo'nun ahırına dönsün tayfa. Gelen geçen dolsun...
Hasır Şapka Filosuna katılacak mı katılsın ona bir şey demem bak Hancock ablamızdır dostane ilişkiler içerisinde uzaktan destekler. Balıkadam Arc'ında Kral Neptün tayfaya katıldı mı hayır ama Hasırşapkalı çocuğu destekleriz ve onun himayesine gireriz gerekirse dedi( Tam olarak bunu mu dedi emin olamadım ama anladın sen). Özetle dost olmak ayrı müttefik olmak ayrı tayfadan olmak apayrı bir durum.
Balıkadam adası Alabasta Water-7 Minkler samuraylar müttefikimiz olsun desteklesinler ne güzel ama gidip de herkes tayfadan olsun demeyelim bence olmamalı da

Tayfadan dediğin Hasir Sapka Filosu zaten :D ben yanlış söyledim sanırım.Tayfaya birinin daha katilma olasılığı düşük.Filoya katılmaktan bahsediyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık