Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Kaido ve Koca Ana'ya Ne Olur?

Yonko Kaido reis ve Koca Ananın arc sonu akibetleri nasıl olur??

• 1.Kaido arc sonu düşer,Bm aradan çıkar kolluk kuvvetleri olaya el koyar...

• 2.Kaido düşer ölür, Bm ölmez sürünür...

• 3.Kaido kaybeder wanoyu terkeder. Bm şelaleden düşer evine döner.

• 4.Yonkolar düşmek için doğdular. İki yonkoda emekli olur.

• 5.İki tarafta net bir üstünlük sağlayamaz. 3.ve 4. kişiler müdahil olacak.

• 6.Kayalar birbirine ihanet edecek. Birisi yada ikiside ölür..

• 7.Yonkolar herkesi köyüne postalar.

• 8.Bence farklı bir senaryo gerçekleşir. Lütfen belirtiniz...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Elbaf arc işlenmeden düşmez Bm bana kalırsa Kaido ise ya Ölür ya da Hapsedilir.
Forumda çoğu kişı ben dahil Koca Ana Elbafa kalacak devlerle bulaşacak falan filan...diye düşünsekte. Koca Yonko kendi adasında kovalamaca oynarak rezil oldu.Wanoya geldi şelaleden düştü. Kafa gidikti hepten gitti. En son sandelet ve şemsiye ruh verdi. ( Sanırım Ayvalığa tatile gidecek. Sandeletlerine binip deniz kıyısında yürüyecek ayacıklarını suya daldırcak, narin cildi güneşten yanmasın diyede yanına şemsiyeyi aldi)
@Yubashiri-sama'nın dediği gibi aslında emekliye ayrılıp organik domates yetiştirmek istiyor gibi bir havası var.

Kaido gelirsek , oğlum dediği Yamato en büyük düşmanı Odenin , manyak derecede hayranı çıkıyor.Yetmiyor adamın oğlu kız çıkıyor. Daha bunlar iyi günleri daha Oda neler edecek asıl film başlamadı.
Oda Yonkoları bu kadar basit bir şekilde küçük düşürmemli herkesin zaafı olur ama bu kadarında pişmiş tavuğun başına gelmez.

Yani demem o ki; Bm, şu haliyle devam ederse Elbafa gitse ne olur gitmese ne olur.
Gitse rezillik diz boyu evinde otursun domates turşusu yapsın daha iyi.
Kaido'da bir an evvel ölsün kurtulsun yani...
Sonuç
Umarım ikisi de geberir.

İlk seçenek en mantıklı olanı gözüküyor.2 yonkou nun inmesi son tabloya rağmen imkansız.Big Mom birşeyler olacak ve ayrılacak.Oda kaç bölümdür erkek dediği Yamato yu bile kız yaptıysa bununda bir yolunu bulur.

Bu arc sonu kaido düşecek elbette. Ama Bigmomı kestirmek zor. Bana göre wanoda yada başka yerde bigmomun şeker bağımlılığını cooper iyileştirir ve bigmom bizim müttefik olur diye tahmin ediyorum. Ya da artık bizimkileri kovalamayacağına söz verecek. Ama bir şekilde bigmomu elbafta ya da başka bir yerde birileri indirecek ve tenryuubutolara köle olcakmış gibime geliyor. Bigmomı da devrimciler kurtarabilir. Ya da kötü ihtimalle devrim ordusuna karşı savaşabilir bigmom

Luffy'ler Kaido'yu indirip Elbaf'a yelken açarlar. BM, Kaido'yu öldürüp peşlerinden Elbaf'a gider.
Kaidoyu kim öldürecek diye anket hazırlamak gerek. ( Eğer ölürse tabii)

Bm
Karasakal
Amiral ( denizciler)
Luffy- Kid -Law - Zoro - Yamato-..... ittifakı

Kaidoyu kim öldürecek diye anket hazırlamak gerek. ( Eğer ölürse tabii)

Bm
Karasakal
Amiral ( denizciler)
Luffy- Kid -Law - Zoro - Yamato-..... ittifakı
BM biliyordur zayıf noktasını ve öldürme geçmişi kabarık bir teyzemiz.

Ölmemesi meyvesi ile alakalı ise Karasakal meyvesini kapatıp öldürebilir. Ama Wano'ya gelecek mi?

Denizciler inmiş bir adamı öldürmüyorlar, tutukluyorlar. Zaten daha önce de yakalamış öldürememişler.

Luffy kimseyi öldürmez. O iş yaş.

Kaido ölür onca dramın ardından ölmemesi gibi bir ihtimal yok benim gözümde. Oda için bile fazla olur bu. orOÇhi ile birlikte ölecek. BM bu arc yenilse bile ölmez hatta denizciler adayı basmayacaksa bu kadın bu arc yenilmez zaten sonraya kalır. Yenileceği zaman bile "aslında o çok saf biri" muhabbeti yapacak Oda bu kadını köyüne yollayacak ya da devlerin yanında yaşayacak vs ölmeden tamamlar bence seriyi.

Kaido ölür onca dramın ardından ölmemesi gibi bir ihtimal yok benim gözümde. Oda için bile fazla olur bu. orOÇhi ile birlikte ölecek. BM bu arc yenilse bile ölmez hatta denizciler adayı basmayacaksa bu kadın bu arc yenilmez zaten sonraya kalır. Yenileceği zaman bile "aslında o çok saf biri" muhabbeti yapacak Oda bu kadını köyüne yollayacak ya da devlerin yanında yaşayacak vs ölmeden tamamlar bence seriyi.
Bencede Kaido ölür. Bm Elbefa kadar sürünür.

Oda'nın handikap verme merakı korsan kral mevkisinin önemini 5 paralık etti. Sen nihai rakibine kadar 100 milyon torpille gel sonra kk'yım diye gez ortalıkta. Hehhh ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık