Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Kaido ve Koca Ana'ya Ne Olur?

Yonko Kaido reis ve Koca Ananın arc sonu akibetleri nasıl olur??

• 1.Kaido arc sonu düşer,Bm aradan çıkar kolluk kuvvetleri olaya el koyar...

• 2.Kaido düşer ölür, Bm ölmez sürünür...

• 3.Kaido kaybeder wanoyu terkeder. Bm şelaleden düşer evine döner.

• 4.Yonkolar düşmek için doğdular. İki yonkoda emekli olur.

• 5.İki tarafta net bir üstünlük sağlayamaz. 3.ve 4. kişiler müdahil olacak.

• 6.Kayalar birbirine ihanet edecek. Birisi yada ikiside ölür..

• 7.Yonkolar herkesi köyüne postalar.

• 8.Bence farklı bir senaryo gerçekleşir. Lütfen belirtiniz...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Onigashima yıkılır ve kaido mutlak bir surette kaybeder, bu ne şekilde olur tahmin etmek güç. Sonuç olarak Wano özgürleşir.

Linlin için böyle sert bir düşüş beklemiyorum. Perospero'nun ittifakı bozacak bir şeyler yapacağı belli, ortam kızıştığında anasını da alıp Totto Land'a gider. Çünkü aynı anda iki imparatoru alt edecek karşı bir gücün belirli bir hazırlık olmadan bir araya gelmesi op evreni için bile mucize.

Üye silindi 1004

Luffy, Yamato, Kid, Law, Marco, Drake, Zoro ve Usopp’dan dayak yedikten sonra Kaido hayatı sorgulayacak.

“Bu kadar öfke sinir stres olmuyor azizim. Ölümlü Dünya zaten bir kere geliyoruz. Rocks’da da elimize aldık sazı. Şimdi de verdiler sazı. Ben artık hayatımda negatifi istemiyorum” diyecek. Sonra gidip kadın olacak. “Kızım erkekse ben de bu saatten sonra kadınım” diyecek.

Big Mom da tekrar hafızasını kaybedecek bu olaylar sırasında. Yeni hafızasının ismi Haydar olacak. Tabii hafızasıyla hard drive’ı uyumsuzluk yaşayacak. Big Mom‘da gidip erkek olacak. Kendine Big Father diyecek.

Sonra Kaido’yla evlenip Balıkesir, Edremit’e yerleşecekler. Beraber organik domates yetiştirecekler.

İkisi de düşecek. Kaido muhtemelen ölecek. BM ise ölür mü sürünür mü bilemiyorum ama bu saatten sonra BM’lik bir şey yok bence çünkü yeterince gördük kendisini. Elbaf’a kadar bizimkilerin peşinden gidecek değil...

Kairosekiyi takarlar bileklerine silivriye doğru yol alırlar.Kairoseki malzemesi boşuna Wano'dan çıkmıyor herkese yetecek kadar var.

Konuyla ilgili içten fikirlerimi bir kenara bırakırsak..

Umarım ikisi de geberir.
Öncelikle 2 yonkounun da yaşaması anlamsız, ve gereksiz olduğu kadar başa bela bir durum. Luffy'nin yonkouları müttefik edinmesi gibi bir rezalet ve saçmalıkla karşılaşmayacaksak bu Edi-Büdü ikilisinin kesinlikle seriden rızkını kısmeli Oda.

Bm'nin Elbaf'a kalması gibi bir durum ise tam bir kalp krizi sebebi olur. Seride yeteri kadar düşman var zaten. Iki arc zor çektik bu kadını ee yeterrrr ?

Kaido'yi bizimkiler Bm'yi de Bb ya da denizciler gebertsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık